Обговорення фінансування КНП «Багатопрофільна лікарня Баштанського району»

Ирина

Сьогодні вирішується питання: де створити багатопрофільну спеціалізовану лікарню інтенсивного лікування для жителів Казанківського, Новобузького, Баштанського, Березнегуватського та Снігурівського районів.

0 0
Read Time1 Minute, 19 Second

4 грудня в Баштанській міській раді відбулося спільне засідання керівництва Баштанської ОТГ та району, голів постійних комісій міської та районної рад щодо обговорення фінансування КНП «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» у зв’язку з необхідністю створення госпітального округу.

У засіданні також взяли участь директори КНП «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» Алла Барсегян та «ЦПМСД» Оксана Шпарук, начмед Ріта Артеменко, старости Баштанської ОТГ.

‒ Сьогодні ми з вами зібралися, щоб обговорити як фінансувати нашу лікарню в нових умовах автономізації та підготовки медичного закладу до діяльності в умовах вторинної медичної реформи, ‒ розпочав засідання міський голова Іван Рубський.

Директор КНП «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» Алла Барсегян розповіла про зміни у створенні госпітальних округів. Зокрема, госпітальні округи створюватимуться на базі обласних центрів. Кожен госпітальний округ повинен мати принаймні одну багатопрофільну спеціалізовану лікарню інтенсивного лікування, до якої можна дістатися не довше, ніж за годину із будь-якого куточка в межах округу. Сьогодні вирішується питання: де створити багатопрофільну спеціалізовану лікарню інтенсивного лікування для жителів Казанківського, Новобузького, Баштанського, Березнегуватського та Снігурівського районів. Алла Анатолівна розповіла про переваги створення такої лікарні в Баштанці, зупинилася на сильних і слабких сторонах та назвала першочергові завдання щодо зміцнення матеріально-технічної бази нашої лікарні.

У ході обговорення депутати міської ради: Віталій Грицюк та Володимир Онищук, запропонували провести зустріч з сільгосптоваровиробниками та підприємцями району, депутатами обласної ради від нашого округу та створити благодійний фонд для покращення матеріально-технічної бази нашої лікарні за їхньої участі. Як це, до речі, роблять наші сусіди новобужани протягом останніх років. Також терміново вирішити питання щодо закупівлі комп’ютерної техніки для лікарів вторинної медицини та розпочати ремонт котеджу для квартир для молодих лікарів.

Баштанська ОТГ

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Лекція про права дитини для учнів 2 класу

2а клас Новобузької ЗОШ 1 відвідали лекцію про права дитини,яку провели начальник відділу Анжела Лізніченко та головний спеціаліст Володимир Сухоруков