Захід з іноземних мов “MAYORIVKA FASHION WEEK”

Ирина

Вчителі Кухарчук Оксана та Ковалик Наталія створили атмосферу модного салону з портретами Гуччі, Дольче та Габанна, переклали вислови Коко Шанель та Келвіна Кляйна, підтримували учасниць.

0 0
Read Time34 Second

Яскравими емоціями та пристрастями захопив присутніх захід з іноземних мов у рамках декади суспільно-гуманітарного циклу. На “MAYORIVKA FASHION WEEK” красуні-моделі мали змогу не лише продемонструвати гарний стиль і побувати в ролі кутюр’є, а й практикувати знання англійських та німецьких кольорів, назв одягу, аксесуарів та костюмів до свята Масниця.
Вчителі Кухарчук Оксана та Ковалик Наталія створили атмосферу модного салону з портретами Гуччі, Дольче та Габанна, переклали вислови Коко Шанель та Келвіна Кляйна, підтримували учасниць. Отже, без титулів не залишилися ні Каріна Пальчиківська,ні Анастасія Іванова, ні Діана Музика. Ну а приз глядацьких симпатій виборола Єлизавета Рижова.
Дякуємо всім причетним і до нових зустрічей!

Майорівська школа І-ІІ ступенів Новобузької районної ради

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Районні змагання з баскетболу серед команд юнаків і дівчат

В рамках ХІХ районних спортивних ігор серед учнів ЗЗСО району 21 і 28 лютого 2020 року на базі Новобузької ЗОШ 7 проведено районні змагання з баскетболу серед команд юнаків і дівчат. В результаті напруженої боротьби перемогу святкувала команда юнаків Новобузької ЗОШ 7 , а серед команд дівчат І місце посіла […]