Обласні очні змагання з радіоелектронного конструювання

Ирина

Від нашого району в даних змаганнях взяли участь вихованці гуртка ” Радіоелектронного конструювання” Новобузького ЦПРДЮ ( кер. Гергіль Є.В.) , учні Новохристофорівської зош Усатенко Ярослав і Кононець Сергій. Хлопці посіли ІІ призове місце.

0 0
Read Time25 Second

З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зросту технічної майстерності дітей та юнацтва в галузі радіоелектроніки 21 листопада на базі Обласного центру цехнічної творчості в м. Миколаєві відбулися обласні очні змагання з радіоелектронного конструювання.


Від нашого району в даних змаганнях взяли участь вихованці гуртка ” Радіоелектронного конструювання” Новобузького ЦПРДЮ ( кер. Гергіль Є.В.) , учні Новохристофорівської зош Усатенко Ярослав і Кононець Сергій. Хлопці посіли ІІ призове місце. Вітаємо переможців та висловлюємо щиру подяку керівнику за якісну підготовку вихованців. Бажаємо подальших перемог!

Наталия Художник

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Питання забезпечення житлом учасників АТО є надактуальним в усіх регіонах України

Сьогодні,27 листопада, очільник міста Максим Лагодієнко. начальник УСЗН Олена Смульська , спеціаліст міської ради Ольга Великохатько та учасник АТО Станіслав Гончаренко з дружиною провели обстеження квартири на вторинному ринку житла.