Завдяки зусиллям мешканців оновленно зупинку в Новому Бузі

Юрий

Встановлено металевий дах на відремонтованій зупинці

0 0
Read Time1 Minute, 37 Second
Зупинка на Москаленка

Раніше ми вже повідомляли про ініціативу Ірени Носкової з ремонту зупинки по вулиці Москаленко в Новому Бузі, відремонтовані стіни, лавка та все пофарбовано, прилегла територія прикрашена квітами.

Лишилося замінити дах. Ірена звернулася за допомогою до мешканців міста та разом з небайдужими земляками замінили дах на зупинці. Хочемо виразити подяку від мешканців Нового Бугу Олегу Кучубею, Євгену Катренку, Геращенку Євгену, Рибчинському Володимиру, Осипчуку Володимиру працівнмики ПП Шашкєєва, Скрипніков Євген помічнику Катренка Евгена, , та Шашкеєв Олександру який надав техніку та помічників.

Дякуємо небайдужим Новобужанам, завдяки їх діям місто стає гарнішим.

Було це, 26 жовтня,минулого року… Депутат міськради, Шашкєєва Світлана Віталіївна, запросила на сходку громаду ” лєнінської” території!!! Сходка була довгою, проблем по ” лєніна” вистачало. Розійшлись всі на невизначній ноткі, вірить-не вірить. А саме після ” сходки”, все і почалося.

Першим ділом, вигребся цвинтар(зауважу, це не були ” проводки”), з задіянням техніки та комунального підприємства. Далі був парк. Місце відпочинку. Висадка акацій. Косіння бур’яну на мосту. Встановлення лавочки на зупинці’ ‘Корчма”. Пошук місця під дитячий майданчик. Допомога четвертій школі. Допомога малозабезпеченим. Відправка медичних препаратів, воїнам на передову. Розчистка місця на кладовищі, з залученням дробилки гілля. Надання технічних засобів, для клумби. Надання гербіциду, для обробітку . Встановлення пішохідної алеї по провулку до Київської. Налагодження водопостачання. Встановлення дитячого майданчика. Місце для вигулу чотирілапих друзів.

Асфальтизація біля дит. майданчику. І, це ще, не повний перелік оновлення нашої території. Була на сходкі і пропозиція, оновити кришу на зупинці, в народі яку нарікають ” Маринкиною”, депутат обіцяла допомогти. Закупила за свій кошт матеріал, залучила до співпраці ” творчу людину”, заказала покрівельний матеріал, і сьогодні, обіцянка, вже височила на своєму місці.

Шлях пройдений чималий, але надалі будуть, ще більші трудові будні на нашій території,з людиною, яка веде нашу місцину, до перевтілень, до кращого майбуття!!!

Користуючись нагодою, висловлюю подяку, за такий дарунок, за таку жертовність для громади!!! Ми, в свою чергу, обіцяємо підтримку та співпрацю для нашої спільної мети. Зробити нашу місцину, візитівкою міста!

Ірена Носкова

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Відкриття першої приватної клініки у Новому Бузі

Перша приватна клініка в Новому Бузі