Відкриття першої приватної клініки у Новому Бузі

Юрий

Перша приватна клініка в Новому Бузі

0 0
Read Time3 Minute, 26 Second
Новобузька філія №12
Перша приватна клініка

З 9 листопада в Новому Бузі відкрилася філія найбільшої мережі приватних поліклінік «Перша приватна поліклініка» 12 філія.

Клініка працює за графіком з 8:00 до 16:00. В першій половині дня до 12-ї години ми приймаємо хворих з симптомами ГРВІ. Враховуючи пандемію COVID-19, щоб не було контакту хворих людей і здоровими, вирішили так буде зручніше і пацієнтам і нам тому, що ми одягаємо спеціальний захисний одяг, спеціальний захисний щиток, шапочки, маски, респіратори для того  щоб захистити себе.

Після завершення прийому хворих, до дванадцятої години, протягом однієї години, проводиться повна дезінфекція: обробляються спеціальними дезінфікуючими розчинами, бактерицидною лампою висвічується приміщення для того щоб знищити збудників захворювання і вже після 13:00 години ми приймаємо хворих без ознак ГРВІ, проводимо медогляди, приймаємо пацієнтів для підписання декларації та інших людей.

Новобузька філія «Першої приватної поліклініки»  надає послуги згідно державної реформи медичних гарантій. Пацієнту який заключив з нами декларацію надаємо безкоштовні послуги гарантовані державою. До безкоштовних послуг насамперед входить прийом лікаря, вимірювання артеріального тиску, сатурації, електрокардіографія, загальний аналіз крові, сечі, холестерин, цукор, швидкі тести на ВІЛ інфекцію, на гепатит b та c, на тропоніни, сифіліс, тест глюкоза глюкометром.   

Також є можливість виклику сімейного лікаря додому, патронаж новонароджених діток, ведення хворих із патологією та іншими тяжкими захворюваннями.

В нашій клініці виписуються лікарняні листки, довідки будь-якого формату, червоні рецепти хворим які потребують паліативної допомоги та іншим хворим. Видається абсолютно всі види  форм на огляд визначення ступеня втрати працездатності.
Все, що гарантує держава для пацієнтів, котрі підписали з сімейним лікарем декларації – безкоштовно.

Окрім безкоштовних послуг для пацієнтів які заключили декорації ми ще проводимо і платні прийоми.

В нашій філії працює маніпуляційний кабінет, в якому ми проводимо внутрішньо венні ін’єкції,  вливання.  Окремий кабінет для щеплень дитячого та дорослого населення.

Якщо пацієнти хочуть обслуговуватися нашій клініці але не заключили декларацію такі послуги проводяться платно, ціни наведено в  прайс–листі нашої клініки.

В невдовзі плануємо відкриття кабінету ультразвукової дослідження. На обладнанні  будемо проводити ультразвукове дослідження серця та судин.

Відповіді на питання

Чи є можливість заключити з вами декларацію зараз?

Вільних місць у мене вже практично немає. Мої пацієнти – це 1800 людей вже набрані, на даний момент вільних місць немає.

Ольга Сергіївна ви вже маєте 1800 декларації, чи є у Вас час на платні послуги?

Так, але для того щоб попасти на прийом треба попередньо записатися.

В нас працює єдиний кол-центр за номером 0 800 505 585 зателефонувавши можна записатися на прийом в зручний для вас час.

Пацієнт, який отримує у вашій клініці  платну консультацію,  може отримати направлення на другий рівень медицини, до вузькопрофільних спеціалістів для отримання гарантованих державою безкоштовних послуг?

Пацієнти які заключили декларацію зі мною отримують електронне направлення згідно електронної медичної системи, для  пацієнту який отримав платні послуги – функціонал не працює.

Тобто пацієнта я можу тільки оглянути і надати рекомендації по лікуванню. Якщо він потребує подальшої консультативної допомоги він може звернутися до свого сімейного лікаря і попросити електронне направлення на другий рівень або звернутися до лікаря другого рівня за платними послугами.

В Новобузькій філії Приватної клініки працює лише один лікар, хто буде виконувати прийом пацієнтів в разі вашої відсутності?

 Зараз я працюю сама але вирішується питання про лікаря який буде консультувати хворих в разі моєї відсутності.

Чи можуть пацієнти отримати у вас консультацію в ночі ?

Взагалі нічні чергування сімейними лікарями не передбачені. Думаю що більш доцільніше звернутися на службу 103, отримати консультацію, а  вже потім зранку вирішити питання і своїм сімейним лікарем.

Якщо людина проконсультувалася на 103 і їй порадили звернутися до сімейного лікаря то така консультація можлива

Які у вас відносини з Новобузьким центром сімейної медицини, Новобузькою центральною лікарнею, чи є конфронтація, конкуренція?

Поки що я цього не відчувала. Я думаю що ми будемо співпрацювати із центром із Новобузької Центральною районною лікарнею тому що наша співпраця має стояти на збереження здоров’я населення і допомоги людині яка потребує допомоги.

Я бажаю всім міцного здоров’я, берегти себе в такий тяжкий період пандемії коронавірусу. Поменше виходити та контактувати з іншими людьми, не наражати себе і своїх близьких на небезпеку.
З розумінням ставитися до обмежень які зараз введені в нашій країні і в медицині.

Розмову записав Черемис Юрій.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Народ мій є. Народ мій завжди буде. Ніхто не переможе мій народ!

Захід до Дня Гідності та Свободи Баратівська гімназія Софіївської сільської ради