Олександр Стаднік ознайомився з роботою КНП «Новобузька центральна районна лікарня» та КНП «Новобузький районний центр первинної медико – санітарної допомоги»

Юрий
0 0
Read Time48 Second

У п’ятницю, у ході робочої поїздки до Новобузького району голова Миколаївської державної адміністрації Олександр Стаднік ознайомився з роботою 🏥КНП «Новобузька центральна районна лікарня» та КНП «Новобузький районний центр первинної медико – санітарної допомоги». Медзаклад складається з 13 пунктів здоров’я (3 сільських та 2 міські амбулаторії). Олександр Стадник поспілкувався з медичним персоналом, які кожного дня рятують життя людей. КНП має якісне сучасне обладнання, тому лікуються там навіть з інших районів.

Крім того медзаклад має та мав усе необхідне для боротьби з коронавірусом у повному обсязі: маски, рукавички, халати та інш. Дефіциту ЗІЗ та препаратів, на щастя, немає.

«Згідно статистики в районі підписано 24246 декларацій, що складає 80,1 % , тобто кожен лікар Центру заключив декларацій більше норми», – зазначив очільник області.

Також Олександр Стаднік побував у Новобузькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, яка постраждала внаслідок часткової руйнації. Наразі у школі вже провели геологічні вишукування та виготовили проектно-кошторисну документацію на підсилення фундаментів та стін будівлі закладу.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Згідно змін до обласної програми капітальний ремонт змінено на НОВЕ БУДІВНИЦТВО IШКОЛИ

Ціль - внести проект будівництва Новобузької ЗОШ 1 у програму Президента України 5+5+5 для фінансування на 2021 рік