Стартував чемпіонат міста Новий Буг з футболу за системою 1+7

Юрий

Чемпіонат району з футболу 7+1

0 0
Read Time1 Minute, 41 Second

05 серпня стартував чемпіонат міста Новий Буг з футболу за системою 1+7.

Матч відкриття між командами Олімп – Терехове закінчився розгромною перемогою Олімпу.

Далі естафетну паличку ігрового дня підхопили географічні сусіди, команди Альянс та Воля.

Суперники зовсім нещодавно зустрічалися в очному двобої. 10 днів тому Альянс був значно сильнішим, мав швидкий склад гравців і за 20 хв. забив Волі 3 м’ячі, змарнувавши при цьому близько 2-х десятків відмінних нагод. Цього ж разу все було з точністю до навпаки. Воля підібрала всіх своїх найкращих виконавців з великою кількістю замін. На жаль, в Альянсі ситуація склалась прямо протилежна. Гравців вдалось підібрати рівно 8 чоловік без жодної заміни.

Фізичний стан більшості з них на даний момент не дотягує до рівня чемпіонату. Ряд виконавців довелось ставити на чужі для них позиції. Крім цього вся наша перспективна молодь поїхали на 4 дні в м. Скадовськ виступати в складі збірної м. Новий Буг за свою вікову групу. Сукупність цих причин не дала змогу показати високий результат.

Вже на перших хвилинах грубо помилились наші захисники і Воля відкрила рахунок 0:1. На нашу радість реактивний Роман Стефурак відразу його зрівняв 1:1. Далі настало ігрове затишшя, високі градуси на термометрі і наявність замін вийшло на перший план.

Воля планомірно перехопила ініціативу і почала розхитувати наш захист. На жаль, помилки захисників та голкіпера дали можливість вільнозапоріжцям відірватись в рахунку 1:3. Відмінні нагоди мали наші гравці атаки, щоб змінити ситуацію, але більше забити у ворота суперника нам не вдалося.

Воля ж цього вечора мала все для переможної кінцівки. В одній з контратак їм ще раз вдалося засмутити Олександра Стрельнікова 1:4. Як не прикро, але результат по грі.

За Альянс грали: Олександр Стрельніков, Олександр Жаботенко, Дмитро Мосійчук, Іван Хвалько, Дмитро Костишин, Михайло Козловський, Роман Стефурак та Валентин Носов.

Для покращення результату нашій команді необхідно розширити склад та покращити функціональний та фізичний стан гравців. Наступний суперник – відмінно укомплектований Олімп. Спробуємо прикласти максимум зусиль для отримання кращого результату.
Підвіз на матч: Михайло Козловський та Валентин Носов. Тренер Єзгор Ю.М.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Перші підтверджені випадки COVID-19 В Новому Бузі

Звернення до мешканців громади