На Дніпропетровщині капітально ремонтують 14,5 км траси Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв

Юрий

Дорожники одночасно працюють на різних ділянках дороги. Вони знімають старе покриття та улаштовують вирівнювальний шар із чорного щебеню та асфальтобетону

0 0
Read Time41 Second

На Дніпропетровщині у розпалі ремонт дороги національного значення, яка сполучає Дніпропетровську та Миколаївську області. Нині роботи тривають на ділянці у понад 14,5 км від Кривого Рогу до межі з Миколаївщиною. Об’єкт входить до загальнодержавного проекту «Велике будівництво». Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Наша ціль на цей рік – привести до ладу понад 100 км автошляхів місцевого значення. Крім цього, у регіоні ремонтуються магістралі національного значення, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – За програмою Президента України «Велике будівництво» оновлюють ділянку траси Н-11».

Дорожники одночасно працюють на різних ділянках дороги. Вони знімають старе покриття та улаштовують вирівнювальний шар із чорного щебеню та асфальтобетону. А ще проріджують чагарники на узбіччях аби розширити проїжджу частину.

Рух в місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі. Водіїв просять буди уважними – дотримуватись швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Виноградарство – перспективна галузь для працевлаштування новобужан!

Клієнти Новобузької районної філії Світлана Прудніченкова та Ольга Молчанова визначились з працевлаштуванням у виноградарстві