Ініціативна група зустрілася з міським головою

Яна Хижняк

про містечко “Казка”

0 0
Read Time58 Second

Сьогодні, 12.06.2020р на території дитячого майданчика “Казка” відбулася зустріч при участі міського голови Лагодієнка Максима Олександровича. З представників громади виступили Гаркуша Зоя Миколаївна, Коренда Тетяна та Станько Іван Сергійович.

Представників цікавили строки щодо встановлення нових вже закуплених  гойдалок та ремонту пошкоджених.  Основною темою розмови стало питання про ремонт та будування нової вбиральні. Було обговорено конкретні строки та кошти які виділить міська для будівництва об’єкту.  Також мова йшла про заміну і встановлення нових урн, лавок та ремонту стежок. Коренда Тетяна запропонувала звернутися до громади за допомогою, адже чистота і  порядок нашого міста це справа спільна.

В минулому році, завдяки активістам та з допомогою небайдужих людей, було наведено чистоту, спиляні дерева і привели до ладу газони.

В ході розмови Максим Олександрович запевнив, що роботи розпочнуть з понеділка 15.06.2020р та будуть активно продовжуватися, щоб встигнути до Дня Конституції України і порадувати найменших жителів міста новими гойдалками.

Наступну зустріч назначили на середу 17.06.2020р., на якій будуть обговорені конкретні суми та план подальшої дії щодо реконструкції майданчику. Всіх жителів громади запрошуємо долучитися до наведення порядку в місті та біля своєї  садиби.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Уряд підтримав законопроєкт, який врегульовує питання реорганізації місцевих органів виконавчої влади та ОМС після утворення нових районів

На позачерговому засіданні 12 червня Уряд підтримав розроблений Мінрегіоном проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань діяльності та організації органів державної влади, органів місцевого самоврядування у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів». Законопроєкт спрямований на врегулювання процесу реорганізації місцевих органів виконавчої влади та органів […]