Прилетіла на ”новосілля” парочка закоханих!

Юрий
1 0
Read Time1 Minute, 5 Second
Ірена Носкова

Є! Прилетіла на ”новосілля” парочка закоханих!!! Але! Щось ми не так зробили з ”меблями”(старались обставити з найкращих порід горіха та берези). Як з’ясувалось, ”вона”,як справжня господиня,викидала через вікно(🤣),лишні непотрібні меблі(гілочки),й зайнялась своєю обстановкою в помешканні! Принесла,майже якусь корягу,в своєму дзьобику,і наразі двигає її в гнізді. Надіємось,що облаштунки сім’ї підійдуть,і ця парочка,надовго залишиться радувать нашу громаду!

Марина Кудинова 

Теж дуже хочу щоб у нас більше лелечих гніздечок було. От тільки прибирати вам потім за пташками і прибирати. Бо пташки не малі і відповідно екскременти теж)). Знаю це, бо бачила, як вони заляпали ворота одним господарям. Проте господарі не в образі. Навпаки ще й лелеченя прихистили – по городі бігало чудо. Господар щодня годував пташенятко свіжою рибкою

І пташеня дуже смішно й так вимогливо клацало довгим дзьобом. Місцями страшно було щоб камеру не розбило або в око не поцілило вістрям))

Зоя Гаркуша 

Ірено, тепер всі дізнаються, хто вирішує в місті квартирне питання. На новосілля покликали?

Ірена Носкова 

Зоя,над цією квартирою,працював цілий цех спеців. Почав справу Максим Шляма,який надав будівельний матеріал,Дмитро Осипчук,побудував(зварив),цю квартиру,допомогав в облаштунках Вася Жеревчук,і головний підрядник Шашкєєв О.О. надав ”КЛЮЧовий” засіб доставки квартири жильцям! Всім дякую,що організувались,і зробили добру справу!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В лікарні перебувають шість людей з підозрою на сказ

До лікарні Нового Бугу з Софіївської об’єднаної громади поступило шість чоловік з підозрою на Сказ. в селах Щасливцеве, с. Ул’янівка, Софіївка оголошено карантин. Також карантин подовжено в с.Станційне, Новобузької міської ради Пам’ятайте! Якщо ви стали об’єктом нападу будь-якої тварини: кішки, собаки, лисиці і т. п., необхідно вжити термінових заходів.  Насамперед […]