Засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради

Юрий
0 0
Read Time50 Second

Під час роботи виконавчого комітету міської ради,який відбувся 14 квітня, були обговорені та прийняті питання що стосувались надання дозволу на приватизацію квартири , присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами, надано згоду на зарахування коштів,витрачених на придбання матеріалів на ремонт вимощення порогу біля під’їздів в будинках та на придбання матеріалів на ремонт каналізаційного стояку багатоквартирних будинків,надано дозвіл на видалення дерев та на зміну нумерації житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами.
Також члени виконкому разом з міським головою обговорили аспекти по запобіганню поширенню коронавірусу на території міста, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.
Очільник міста відмітив : « Продовжуємо оптимізувати роботу в місті в умовах карантину. Спільно з поліцією обговорили варіанти посилення контролю за дотриманням карантину в місті і необхідних для цього дій з боку місцевої влади. Ще раз нагадаю, що всі незручності – це вимушені кроки, які націлені на запобігання розповсюдження коронавірусу в Новому Бузі. Дотримуйтесь інструкцій і слідкуйте за перебігом подій.»

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Палало так, що кілька вулиць чуло

Елена Пророк Добрий вечір, Новобужани! Хочу поділитися з Вами своїм обуренням. Сьогодні, серед білого дня підпалили велику гору гілок біля смітника, що на місці бувшої кочегарки, біля колишнього дитсадка «Сонечко». Палало так, що кілька вулиць чуло. І це зробили люди знаючи, що завтра ми збираємося там прибирати, дрібнити гілки на […]