Палало так, що кілька вулиць чуло

Юрий
0 0
Read Time53 Second
Елена Пророк

Добрий вечір, Новобужани! Хочу поділитися з Вами своїм обуренням. Сьогодні, серед білого дня підпалили велику гору гілок біля смітника, що на місці бувшої кочегарки, біля колишнього дитсадка «Сонечко».

Палало так, що кілька вулиць чуло. І це зробили люди знаючи, що завтра ми збираємося там прибирати, дрібнити гілки на дрова. Чи може хто не знає, що за таке штрафують? Про що Ви думали, коли палили?

Коментарі до посту в групі Новий Буг

Марія Крушинська 

Для таких “умників” існує стаття 241,245 Кримінального кодексу, про забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження рослинного світу (від 91800 – 153 000грн).
ДУМАЙ – ТЕ…. !!!!!!!!
ОСОБИСТО Я ГОТОВА БОРОТИСЯ ТА СУДИТИСЯ З ТАКИМИ “УМНИКАМИ”.

Елена Смирнова 
Людям немає чим дихати коли палять. Палити це погано,стаття і т.д. А ЩО З ЦИМ РОБИТИ??? Що робити зі сміттям,якого все більше і більше? Всі такі господиньки,повивозили,та КУДИ? Навколо міста покидали? Поїдьте на сміттєзвалище і подивіться що там робиться!!! Наші онуки років через надцять потонуть в тих горах сміття! Сумно! Прибрали з однієї кучі-перекинувши на іншу😢

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

День екологічних знань відзначають щороку 15 квітня

Історія цього дня починається з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії сталого розвитку людства. В Україні день екологічних знань відзначається з 1996 року за ініціативи громадських природоохоронних організацій. За матеріалами […]