Протидія поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні. Новобузька міська рада

Юрий

за можливості обмежити відвідування кладовищ у поминальні дні, та залишатись дома на карантині, а якщо вирішили відвідати кладовище,то не більше 2 осіб

0 0
Read Time1 Minute, 5 Second

На виконання рекомендацій міської комісії з питань ТЕБ та НС міський голова Максим Лагодієнко провів зустріч з керівниками релігійних конфесій міста. Участь у зустрічі взяв заступник голови райдержадміністрації Михайло Петраківський.

Під час зустрічі було обговорено запровадження превентивних заходів щодо небезпеки поширення гострої респіраторної інфекції, спричиненої корона вірусом, в першу чергу під час здійснення богослужінь в культових спорудах та під час поминальних днів і обговорено Постанову № 11 від 21 квітня 2020 року головного санітарного лікаря України щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні. Адже Постановою рекомендовано місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, для протидії поширенню COVID-19 у місцях перебування масового скупчення людей закрити для відвідування кладовища. Виняток становлять випадки поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб і забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

В ході обговорення, учасники зустрічі прийняли спільно напрацьовані рекомендації щодо відвідування кладовищ під час поминальних днів: за можливості обмежити відвідування кладовищ у поминальні дні, та залишатись дома на карантині, а якщо вирішили відвідати кладовище,то не більше 2 осіб від родини і витримуючи всі санітарні норми в період карантину по індивідуальному захисту особи( маска, рукавички). Заборону накладено на вживання спиртних напоїв та продуктів харчування на кладовищі біля могил.
Будьте відповідальними ! Бережіть себе та залишайтесь дома!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Елена Пророк: Дуже сподіваємося, що наша влада все ж таки допоможе нам технікою

Мешканці Нового Бугу зібралися і навели лад на території пустирю що поряд з їхніми двоповерховими будинками