На Миколаївщині припинить роботу проводове радіо

Ирина

Зважаючи на розвиток цифрових засобів комунікацій і наявність безплатної альтернативи, кількість користувачів проводового радіо в Україні постійно скорочується.

0 0
Read Time44 Second

З 1 лютого 2020 року на Миколаївщині припинить роботу проводове радіо

Про це повідомляє ПАТ «Укртелеком» на своєму офіційному веб-сайті.

Так, у повідомленні зазначається, що мешканці Миколаївської, Одеської, Херсонської та Закарпатської областей зробили вибір на користь сучасних каналів комунікацій. Проводове радіо в зазначених областях втратило популярність.

Зважаючи на розвиток цифрових засобів комунікацій і наявність безплатної альтернативи, кількість користувачів проводового радіо в Україні постійно скорочується. Абонентів цієї застарілої послуги щороку суттєво меншає (зараз компанія обслуговує 330 тисяч домашніх радіоточок), а у деяких містах та областях проводове мовлення взагалі втратило свою популярність як засіб комунікації. Наприклад, в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Закарпатській областях проводовим радіо користується менше 1% населення.

Зважаючи на незначну кількість абонентів, збитковість послуги, застаріле обладнання та неможливість проведення його ремонту, Укртелекомом прийнято рішення про припинення надання послуги у цих областях з 1 лютого 2020 року.

За інформацією ПАТ «Укртелеком»

Миколаївська обласна державна адміністрація

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Засідання чергової 3 сесії міської ради 7 скликання

Сьогодні, 5 листопада, засідання чергової 3 сесії міської ради 7 скликання. Розглядаються питання : 1.Про доповнення до рішення сесії Новомихайлівської сільської ради від 23.04.2013р. № 111 ” Про затвердження програми соціально – економічного розвитку Новомихайлівської сільської ради “ 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Новомихайлівської сільської ради № […]