Електронні консультації з громадськістю

Консультація з громадськістю на тему: «Покращення надання спортивних послуг у Баштанській ОТГ»

0 0
Read Time1 Minute, 10 Second

За ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Баштанської міської ради розпочалась Консультація з громадськістю на тему: «Покращення надання спортивних послуг у Баштанській ОТГ», з яким ви можете ознайомитися за посиланням https://bashtanskaotg.gov.ua/useful-info/elektronni-konsultatsii-z-gromadskistyu-pokraschennya-nadannya-sportivnih-poslug-u-bashtanski-otg

У зв’язку із впровадженням карантину, консультація проводиться онлайн, шляхом направлення громадянами пропозицій на електронну пошту відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради  [email protected].

Баштанська міська рада підготувала проєкт програми «РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НА 2020-2024 РОКИ», (https://bashtanskaotg.gov.ua/storage/static-pages/documents/62d1776643cfd474d9521ea0b0960119.pdf) і очікує на пропозиції до цієї програми від всіх мешканців та організацій зацікавлених в розвитку фізкультури та спорту в громаді, та покращенню надання спортивних послуг.

Пропозиції можуть стосуватись різних питань:

  • Заохочення громадян до занять фізкультурою та спортом;
  • Створення умов для занять фізкультурою та спортом представників всіх вікових груп;
  • Розвитку спортивної інфраструктури у всіх населених пунктах ОТГ;
  • Підготовки тренерів та викладачів;
  • Стану спортивних споруд та майданчиків;
  • Спортивних послуг, які має надавати міська рада;

Але це не вичерпний перелік, питань, їх дуже багато, і ми чекаємо ваші пропозиції .

Всі пропозиції які надійдуть, будуть розглянуті депутатами Баштанської міської ради, та по можливості включені до Програми. Від вашої активності зараз залежить наскільки змістовними будуть заходи програми та якісними спортивні послуги.

Консультація буде проводитись до 29 червня. Чекаємо на пропозиції.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Привітання медичних працівників з професійним святом

19.06.2020 року голова райдержадміністрації Н.ЗАВАЛЬНЮК напередодні професійного свята – Дня медичного працівника України привітала всіх медичних працівників зі святом.