Привітання медичних працівників з професійним святом

19.06.2020 року голова райдержадміністрації Н.ЗАВАЛЬНЮК напередодні професійного свята – Дня медичного працівника України привітала всіх медичних працівників зі святом.

0 0
Read Time36 Second

19.06.2020 року голова райдержадміністрації Н.ЗАВАЛЬНЮК напередодні професійного свята – Дня медичного працівника України привітала всіх медичних працівників зі святом та нагородила почесними грамотами за сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов’язків, вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я району. Відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» за значний особистий внесок в галузі охорони здоров’я і з нагоди 50-річчя трудової діяльності в Новобузькій ЦРЛ нагороджена БОНДАРЕВСЬКА ЛАРИСА ДАНИЛІВНА.

Міський голова Максим Лагодієнко також взяв участь в урочистостях та відзначив грамотами, подяками, та квітами медичних працівників Новобужжя.


Тож з нагоди свята прийміть сердечну вдячність за вашу самовіддану працю, врятовані життя, милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь, віру і надію, яку ви даруєте людям.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Новий навчальний рік - нові правила

Нові закони. Нещодавно стало відомо про навчання в українських школах на 2021 навчальний рік.