В ОДА провели відеоселекторну нараду щодо запобігання занесенню і поширенню на території Миколаївської області гострої респіраторної хвороби СОVID-19

Юрий

«Я вважаю, що ті райони, які мають інформаційні борди вздовж трас повинні відпрацювати це питання негайно», – наголосив очільник ОДА.

0 0
Read Time1 Minute, 4 Second

Сьогодні, 02 квітня, відбулася відеоселекторна нарада під керівництвом голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадніка, за участі першого заступника голови ОДА Сергія Бичкова, заступників голови ОДА Тетяни Стахевич, та Олександра Трайтлі, начальника управління охорони здоров’я ОДА Павла Георгієва, керівників інших структурних підрозділів ОДА та профільних служб з керівниками районів, міст, об’єднаних територіальних громад з питань вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території області вірусної хвороби СОVID-19.

У ході селекторної наради голова ОДА Олександр Стаднік заслухав звіти керівників районів та міст щодо закриття продовольчих ринків та здійснення контролю за особами, які знаходяться на самоізоляції. 

Павло Георгієв звернувся до керівників усіх районів, міст, об’єднаних територіальних громад: «Прошу взяти під особистий контроль всіх, хто знаходиться у вас в районах на самоізоляції. Це дуже важливий момент протиепідемічних заходів».  

Голова ОДА Олександр Стаднік підкреслив, що досі не відпрацьовані питання розміщення в області наочних носіїв з інформацією щодо запобігання COVID-19. 
«Я вважаю, що ті райони, які мають інформаційні борди вздовж трас повинні відпрацювати це питання негайно», – наголосив очільник ОДА.  

Що стосується святкування Великодня Олександр Стаднік поінформував, що в найближчим часом має пройти зустріч з представниками християнських конфесій для обговорення цього питання. «Вже існує національний проект «Великодень вдома». Я вважаю, що краще ми відсвяткуємо дома і таким чином знизимо захворюваність», – зазначив він.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В Новому Бузі почалися санітарні обробки вулиць

Сьогодні.03 квітня 2020 року , в центрі міста Нового Бугу вперше працівниками комунального підприємства “Доброрбут” були проведені роботи по дезінфекції доріг в центрі міста. Про що і повідомила депутат міської ради Анжела Лізніченко на своїй сторінці в фейсбук. Автомобіль для поливання вулиць було замовлено в Баштанці, з слів Кіяновського Олександра […]