Вибірково на Новобужжі посилюють контроль за дотриманням карантинних заходів !

Юрий

Вибірковий контроль дотримання карантину.

0 1
Read Time49 Second

У п’ятницю , 26 червня 2020 року, у зв’язку з погіршенням ситуації з захворюванням на COVID-19 в Україні, представники робочої групи у складі членів комісії ТЕБ та НС,депутатів міськради та працівників міської ради проінспектували стан дотримання протиепідемічних заходів в місцях торгівлі та можливого скупчення людей. Члени робочої групи особливу увагу звернули на дотримання карантинних заходів на ринку, адже керівник ринку вимагає дати дозвіл на відкриття «Центрального” ринку. В ході перевірки встановлено ,що багато вимог відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України не виконано.
Представниками робочої групи також проводилася роз’яснювальна робота серед громадськості та суб’єктів господарювання щодо безумовного дотримання протягом дії карантину протиепідемічних заходів, встановлених постановами головного державного санітарного лікаря України.
Подальші виїзди робочої групи будуть проводитися за участі представників правоохоронних органів та Держпродспоживслужби

Вибірковість контролю та дотриманням правил карантина на жаль не застосували до Новобузької районної адміністрації яка проводить заходи цього ж дня в публічних громадських місцях, с залученням великої кількості людей і не слідкує за дотриманням карантину.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 26.06.2020

Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, […]

Вам Може Сподобатися