П’ятсот викликів, сто з яких «ковідні», щоденно відпрацьовують 89 бригад екстреної медичної допомоги на території Миколаївської області

Юрий

У боротьбі з пандемією у КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» задіяно 680 медичних працівників

0 0
Read Time1 Minute, 15 Second

На Миколаївщині 89 бригад екстреної медичної допомоги щоденно обслуговують виклики хворих, серед яких інфіковані на COVID -19 та з підозрою. У боротьбі з пандемією у КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» задіяно 680 медичних працівників. Усі вони отримують надбавку до заробітної плати згідно Постанови КМУ у розмірі до 300% та повністю забезпечені засобами індивідуального захисту які необхідні для боротьби та ліквідації COVID -19.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив головний лікар КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради Андрій Самойлов.

Андрій Самойлов розповів, що бригади виїжджають до пацієнтів близько 500 разів на добу. З п’ятисот викликів – сто «ковідних». З цього числа госпіталізується близько 70 осіб з важкою формою COVID -19, близько 30 осіб залишаються вдома з легким перебігом захворювання.

Він зауважив, що значна частина викликів залишається від хронічних хворих, які не визначають правильність етапу свого лікування з сімейним лікарем, а одразу звертаються до швидкої допомоги. Такі виклики забирають час від екстрених хворих. 

Він нагадав, що з 2013 року введено нові правила та згідно з постановою КМУ «Про центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відбувся розподіл на первинну медичну допомогу та екстрену медичну допомогу. Тому, екстрені медичні швидкі не повинні виїжджати на загострення хронічних захворювань. Виклик «швидкої» – це раптові стани, розвиток яких веде до летального випадку.

«На даний час ми досить стабільно справляємся з усіма викликами, але вважаємо, що населення повинно бути трішки обізнано та, при необхідності, звертатися все ж таки до сімейних лікарів», – зазначив Андрій Самойлов.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Вивчаємо Закон України №466:податкові зміни щодо оподаткування доходів від продажу або обміну транспортних засобів

Відповідно до змін, з 23 травня 2020 року, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню