Відносини між людиною і тваринами

Метою засідання є сформувати первинні уявлення дітей про правила догляду за собаками і котами; закріпити знання та навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними твариними

0 0
Read Time33 Second

25 січня на базі Новобузького Центру позашкільної роботи пройшло засідання натуралістичного клубу ” ЕКОС”. Тема засідання: Відносини між людиною і тваринами.
Метою засідання є сформувати первинні уявлення дітей про правила догляду за собаками і котами; закріпити знання та навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними твариними; розвивати вміння спостерігати за тваринами описувати зовнішній вигляд тварин, доглядати за ними; виховувати любов до тварин, відповідальність за них і дбайливе ставлення до
домашніх улюбленців.
Під час заходу вихованці мали змогу створити свій власний притулок для тварин, вивчали вірші, слухали розповіді, розгадувати загадки та ребуси, грали в цікаві ігри.
Засідання підготували керівники гуртків еколого-натуралістичного відділу: Харламова І.О., Качуріна Н.С., Мурадіна Т.В.


Наталия Художник
 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Щедрувальники Майорівської школи відвідали Криворізькі розваги

За ВЛАСНІ зароблені кошти вчора, у неділю, відвідали Криворізький цирк з майже 2,5-годинною програмою "Цирк Варадеро", переглянули динамічний мультфільм "Шпигуни під прикриттям" за технологією 3D у кінотеатрі Multiplex!