Проблематика безконтрольної вирубки лісових насаджень…

Ирина

Перше, що необхідно зробити – налагодити реальну взаємодію між лісництвами, правоохоронцями та органами влади, адже, як показує практика, раніше такої взаємодії просто не було.

0 0
Read Time43 Second

Проблематика безконтрольної вирубки лісових насаджень та захисних лісосмуг, нелегального обігу деревини спільна для всієї України, Миколаївська область не виняток. Що робити і як протидіяти лісовим злодіям обговорювали сьогодні під час розширеної наради з керівниками районів, ОТГ, керівниками відповідних служб області, правоохоронцями.

Перше, що необхідно зробити – налагодити реальну взаємодію між лісництвами, правоохоронцями та органами влади, адже, як показує практика, раніше такої взаємодії просто не було. Другим пунктом стоїть залучення до контролю запобігання вирубці лісів громадських формувань з охорони правопорядку, які є майже у всіх районах області.

Дивує, що робота в такому руслі раніше не велась, але, як вже неодноразово наголошував – так, як раніше, вже не буде. Пріоритетом для нас є інтереси простих людей та реальний розвиток Миколаївщини. Отже, сьогоднішня зустріч дала старт необоротним процесам, через деякий час подивимось на результати і тоді будемо приймати відповідні рішення, у тому числі й найжорсткіші.

Олександр Стаднік 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Робоча зустріч з представниками Південного регіонального департаменту Національної служби здоров‘я України

В ході зустрічі предметно обговорили подальшу співпрацю з НСЗУ щодо реалізації в області медичної реформи за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

Вам Може Сподобатися