Протягом доби на території Миколаївської області зареєстровано 24 пожежі, 10 з яких виникли в результаті влучення ворожих боєприпасів та уламків від них.

Юрий
0 0
Read Time3 Minute, 17 Second

Протягом доби на території Миколаївської області зареєстровано 24 #пожежі, 10 з яких виникли в результаті влучення ворожих боєприпасів та уламків від них.

Так, 22 липня о 06:09, після обстрілу ворогом смт #Первомайське Первомайської територіальної громади, на території приватного домоволодіння загорілася господарча будівля. Черговим караулом 16 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону пожежу ліквідовано о 07:21 на площі 80 кв. м.

О 12:24 на пункт зв’язку 5 ДПРЧ 2 ДПРЗ надійшло повідомлення про те, що окупанти поцілили у лісовий масив на території Галицинівської ТГ та загорілися лісові насадження. Пожежу ліквідував 5 взвод Державного воєнізованого гічничо-рятувального загону ДСНС України.

Знову горіло у с. Галицинове Галицинівської ТГ Миколаївського району. о 22:55 рятувальників сповістили, що через влучення боєприпасів та уламків від них загорівся житловий будинок. О 00:00 пожежу площею 50 кв. м загасили вогнеборці Галицинівського загону місцевої пожежної охорони.

В результаті ранкового ракетного обстрілу, 23 липня, о 04:33, загорілися дерев’яні піддони на підприємстві розташованому в Інгульському районі Миколаєва. На місце прибули відділення 4 ДПРЧ 2 ДПРЗ та чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Завдяки своєчасно вжитим заходам вдалося не допустити збільшення площі пожежі. О 05:05 її ліквідовано на площі 200 кв. м.

В інших шести випадках 22 та зранку 23 липня в результаті потрапляння боєприпасів та уламків від них горіли суха трава та чагарники на відкритих територіях. Обстріли велися с. Соколівка Березнегуватської ТГ (2 пожежі, загальна площа майже 10 га, врятовано від вогню 4 житлових будинки, 5 господарчих споруд, поле з пшеницею, ліквідовано відділеннями 9 ДПРЧ), с. Новоєгорівка Баштанської ТГ (1 пожежа, площа 4,5 га, ліквідована відділенням 7 ДПРЧ 3 ДПРЗ, для доставляння води залучався трактор з бочкою СТОВ “Лан”), Корабельному районі м. Миколаєва (3 пожежі, загальна площа 7000 кв. м, ліквідовано рятувальниками 5 ДПРЧ 2 ДПРЗ).

Ще 14 пожеж зареєстровано з інших причин.

Так, двічі горіло на територіях приватних домоволодінь. О 16:29 рятувальників сповістили, що у с. Петропавлівка Доманівської ТГ Вознесенського району загорілося сіно в тюках. Вогнеборці 14 ДПРЧ 4 ДПРЗ від вогню врятували житловий будинок, гараж та господарчу споруду. Пожежу ліквідовано о 17:50 на площі 20 кв. м.

У с. Новогригорівка Новобузької ТГ Баштанського району о 00:25 загорівся дах неексплуатуємого житлового будинку. На місці працювали відділення 20 ДПРЧ 3 ДПРЗ. О 02:32 пожежу ліквідовано, будинок від повного знищення врятовано.

В обох випадках причина виникнення пожеж наразі встановлюється.

Також на території Доманівської ТГ у с. Вікторівка на відкритій території із не встановленої причини горіла неексплуатована будівля. Повідомлення про виникнення пожежі надійшло о 18:59, о 20:22 її ліквідовано на площі 150 кв. м силами чергового караулу 14 ДПРЧ 4 ДПРЗ.

Одна пожежа виникла на території підприємства в Інгульському районі м. Миколаєва. Вночі 23 липня, о 03:25, загорілася макуха. На місці працювали відділення 4 ДПРЧ 2 ДПРЗ та чергова зміна ОКЦ. О 04:30 пожежу ліквідовано на площі 600 кв. м.

10 пожеж виникли в природних екосистемах: 1 — на полі з рапсом, 1 — на території лісового урочища, 8 — на відкритих територіях, де горіли суха трава та сміття.

Так, об 11:20 необережне поводження з вогнем призвело до займання сухої трави та поля з рапсом за межами населено пункту Чорноморської ТГ Миколаївського району. Вогнеборцями 22 ДПРЧ 2 ДПРЗ ліквідовано пожежу о 12:30 на площі 1,5 га рапсу та 500 кв. м сухостою, врятовано ще 12 га поля.

Через підпал на території Плющівського лісового урочища в с. Отрадне Баштанської ТГ Баштанського району загорілася листяна підстилка, суха трава та лісові насадження. Рятувальників сповістили про це о 14:18. Відділеннями 7 ДПРЧ 3 ДПРЗ ліквідовано пожежу на загальній площі 4,8 га о 17:41.

Суха трава та сміття на відкритих територіях горіла в усіх районах області. Їх гасили підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, залучалися вогнеборці сільської пожежної охорони “Коблево”, для підвозу води залучався трактор з бочкою місцевого підприємства.

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування відпрацьовано 10 повідомлень про виявлення вибухонебезпечних предметів, вилучено 10 боєприпасів.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Життя у стані війни випробовує нас на міцність, ставить нові виклики.

Замість спілкування про цікавинки природи #Приінгульський під час спільного рейду з працівниками 20 ДПРЧ ГУ ДСНС у Миколаївській області розповідаємо про вибухонебезпечні предмети, правила поводження на воді, заборону відвідування лісових насаджень та необхідність дотримання комендантської години.