Навчання з правил протипожежної безпеки для вихователів Казанківського дитсадка «Теремок»

Ирина

Під час навчання пожежники продемонстрували штатний бойовий розрахунок чергової частини, а також реальні дії бойового розрахунку із залученням спеціальної штатної техніки та гасили умовну пожежу.

0 0
Read Time47 Second

Вчора , 17 грудня, в Казанківському закладі дошкільної освіти «Теремок» відбулися тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі за участі пожежно-рятувального підрозділу 17 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Миколаївській області. Під час навчання пожежники продемонстрували штатний бойовий розрахунок чергової частини, а також реальні дії бойового розрахунку із залученням спеціальної штатної техніки та гасили умовну пожежу. Окрім практичної частини навчання відбулася і теоретична, яку провів заступник начальника 17 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Миколаївській області Роман Левицький. Вагому увагу було приділено рекомендаціям щодо вироблення алгоритмів практичних дій на об’єкті з масовим перебуванням дітей, педагоги навчалися правильно й вчасно реагувати на надзвичайні події, правильно діяти при проведенні евакуації, застосовувати засоби пожежогасіння на початковому етапі та взаємодіяти з пожежно-рятувальним підрозділом.
Закінчилися навчання з підбиття підсумків, слухачі отримали відповіді на свої запитання. Загалом, учасники відзначають корисність такого заходу, адже здобуті знання сприятимуть підвищенню обізнаності про дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій у випадку надзвичайних ситуацій.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В Майорівській ЗОШ проходив всеукраїнський тиждень права

Учні молодших класів взяли участь у правовій грі " Подорож по праву"