Стратегічна онлайн-сесія “Якість освіти – спільна відповідальність”

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 1 Second

Сьогодні, 12 січня, за участі керівників органів управління освітою територіальних громад Миколаївської області, представників департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбулась стратегічна онлайн-сесія «Якість освіти – спільна відповідальність». Організатори онлайн-сесії – Державна служба якості освіти України та управління Державної служби якості освіти у Миколаївській областіНа початку наради до присутніх з привітальним словом звернулась заступник голови Державної служби якості освіти України Алла Бондар.

Модератор заходу начальник управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області Тетяна Голубченко акцентувала увагу присутніх на питанні партнерства та взаємодії як стратегічний напрям розбудови якісної освіти у громаді.Серед інших учасників з доповіддю «Роль засновників та органів управління освітою як їх уповноважених представників у підвищенні якості освіти» виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Лука.

У своїй доповіді він розповів, як реформування освітянської галузі відбувається у нашій громаді, адже на місцях є можливість більш ґрунтовно вивчити проблему та знайти оптимальні шляхи її реалізації. Зокрема він розповів про створення відділу освіти, які виникали проблемні питання щодо управління освітньою сферою та шляхи їх вирішення.

Зараз триває процес передачі навчальних закладів сільських рад, які увійшли до складу нашої громади згідно з перспективним планом, затвердженим КМУ.Нарада пройшла в діловій конструктивні обстановці.

За матеріалами сторінки Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В Україні запрацює національна платформа е-демократії «ВзаємоДія»

Мета - запровадити зручні онлайн-інструменти комунікації громадян, організацій громадянського суспільства з органами виконавчої влади