Співпраця з командою “Лікарі без кордонів”

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 16 Second

Вже вкотре до Новобузької громади завітала мультидисциплінарна команда « Лікарі без кордонів». Ця команда  опікується  питаннями внутрішньо переміщених осіб. Надання медичної, психологічної допомоги. Для  внутрішньо переміщених осіб нашої громади була надана психологічна допомога за запитом.

   Команда «Лікарі без кордонів» провели спільну зустріч з  директором  Новобузького коледжу МНАУ Олександром Чорнієм , начальником  відділу соціального захисту  населення  міської ради Іриною Сябренко  та директоркою центру  соціальної служби   по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю Ілоною Бондаревською.

В рамках візиту  мультидисциплінарна команда відвідала   Новобузьке відділення екстреної медичної допомоги та поспілкувались з колективом.

Для довідки :

«Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF) – це міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, що надає безкоштовну гуманітарну та надзвичайну медичну допомогу населенню, яке постраждало в результаті збройних конфліктів, голоду, епідемій, вимушеної міграції, стихійних лих у більш ніж 70 країнах світу, в різних районах Африки, Європи, Південної та Північної Америки та Азії.

MSF була заснована групою французьких лікарів і журналістів в 1971 році з метою надання медичної допомоги людям, які опинилися в гострій кризовій ситуації. MSF також виступає з публічними свідченнями про тяжке становище тих людей, яким вона допомагає.

У 1988 році «Лікарі без кордонів» допомагали населенню, яке постраждало під час землетрусу в місті Спітак, Вірменія. Це була перша місія надзвичайної допомоги в країнах Східної Європи та Середньої Азії.

Роботу організації MSF забезпечують 67 000 національних та міжнародних працівників, включаючи медичних працівників, логістів і адміністративний персонал.

За матеріалами сайту Новобузької міської ради

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 27 липня

🔹М. Миколаїв: Зранку, 27 липня, близько 06:20, Миколаїв знову було обстріляно. За попередньою інформацією потрапляння були у промислову зону та ремонтне підприємство. Також пошкоджено будівлю та приватний автотранспорт. Попередньо без жертв та постраждалих. Детальна інформація уточнюється. 🔹Миколаївський район: Вчора, 26 липня, о 10:25 внаслідок ворожих обстрілів в с. Шевченкове Шевченківської […]