Робоча нарада щодо уточнення розподілу помісячних асигнувань субвенції

Ирина

Учасники зустрічі обговорили проблемне питання що стосувалось виділення коштів на утримання бюджетних установ ( заклади освіти) та виконання районних програм.

0 0
Read Time56 Second

Сьогодні, 15 січня, міський голова Максим Лагодієнко спільно з членами депутатської комісії з питань планування та бюджету провів робочу нараду за участі голови районної ради,керівництва райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо уточнення розподілу помісячних асигнувань субвенції , яка була надана з бюджету міської ради – районному бюджету.
Учасники зустрічі обговорили проблемне питання що стосувалось виділення коштів на утримання бюджетних установ ( заклади освіти) та виконання районних програм.
В ході обговорення було встановлено, що у районному бюджеті є 8 млн. грн..вільних залишків із яких можна в повному обсязі профінансувати заклади освіти міста,а в міському бюджеті лише 4 млн. грн.. вільних залишків. І ці 4 млн. грн. депутати міської ради планували направити на придбання спецтехніки для зачистки смітників ,створення комунальної установи «Правопорядок» та інші послуги для покращання інфраструктури міста.
« Але проблема є і її треба вирішувати,- зауважив міський голова . Це жителі нашої громади,це наші заклади і виплата заробітної плати – це першочергове завдання .І для цього ми повинні об’єднатись».
Тому позиція міського голови була підтримана депутатами міської ради і , з міського бюджету були виділені додаткові кошти районному бюджету на утримання бюджетних установ району.

Новобузька міська рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Н-11 та Н-14 увійшли до затвердженого Урядом переліку доріг, які будуть відновлюватись у 2020 році

Буде відновлено 1 345 км доріг державного значення та 3 711 пог. метрів мостів.