Казанка. Бібліотека отримала нові книжки і вже невдовзі вони «зустрінуться» зі своїми читачами

Юрий
0 0
Read Time36 Second

Директор публічної бібліотеки Лариса Крюкова повідомила, що днями наша бібліотека отримала книги за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек, яка реалізується Українським інститутом книги. Програма має на меті донесення найкращих книжок і сучасної, і світової літератури до читача по всій країні.

Щоб отримати книги, наша бібліотека пройшла спеціальний відбір за показниками роботи та активністю у соціальних мережах.

Всього отримано 827 примірників книг, з них 456 – для дітей.

Отримані книги різноманітні за жанрами, тематикою і читацьким призначенням, тут є детективи і пригоди, нон-фікшн, комікси і публіцистика. Книги для дітей яскраві, з чудовими ілюстраціями. Є книги для читання всією сім’єю.

Тобто кожен знайде собі читання на власний смак.Наразі книжки проходять обробку у відділі комплектування і невдовзі зустрінуться зі своїми читачами.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Для шанувальників літературної спадщини Тараса Григоровича Шевченка

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Тараса Григорович а Шевченка – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому. Кобзаря вважають українським Пророком, чиє поетичне слово було актуальним у ХІХ столітті, і не менш значиме сьогодні. Кожен українець пам’ятає […]