Міжнародний день студента в Новобузькому коледжі МНАУ

Ирина

В Новобузькому коледжі Миколаївського національного аграрного університету до свята серед студентів відділень «Агроінженерія», «Будівництво та цивільна інженерія» та «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка» відбулась гра КВК на кубок директора коледжу

0 0
Read Time28 Second

17 листопада студенти відзначають Міжнародний день студента. В Новобузькому коледжі Миколаївського національного аграрного університету до свята серед студентів відділень «Агроінженерія», «Будівництво та цивільна інженерія» та «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка» відбулась гра КВК на кубок директора коледжу. Команди проявили свою винахідливість і кмітливість, гумор та артистизм. Дякуємо командам “Добрий вечір хлібороби” тренер Гострик М.В., “Впустіть переночувати” тренер Фоменко Т.М. Переможцями гри стала команда “Контакт” тренер Бясова О.В., які і отримали кубок директора коледжу. Всі учасники отримали грошове заохочення від адміністрації коледжу та студентської профспілки.


Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Підготовка педагогів до взаємодії з обдарованими дітьми з метою їх соціалізації

Мета: виявити оптимальні засоби, методи та форми взаємодії педагога та учня, які сприяють освітньому компетентнісному розвитку учня.