Розпочато прийом заявок для участі в щорічному обласному конкурсі «Краща Миколаївська книга»

Юрий

Програми підтримки вітчизняного книговидання,

0 0
Read Time1 Minute, 16 Second

Шановні автори та керівники видавництв і поліграфічних підприємств області!

Запрошуємо Вас взяти участь в щорічному обласному конкурсі «Краща Миколаївська книга», заснованому Миколаївською обласною державною адміністрацією, який проводиться в рамках реалізації обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області на 2017-2021 роки.

Конкурс проводиться за номінаціями:

«Краще історико-краєзнавче видання»;

«Краще учбове видання та підручники»;

«Краща поетична збірка»;

«Краще прозаїчне видання»;

«Краще видання для дітей та юнацтва»;

«Кращий літературний дебют».

До участі в конкурсі допускаються книги місцевих авторів, які були вперше видані впродовж 2020 року у видавництвах, видавничих організаціях, поліграфічних підприємствах області, які внесені до Державного реєстру видавців, виготівників та розповсюджувачів видавничої продукції.

Прийом книг здійснюється до 01 березня 2021 року управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 827 (8-й поверх), тел. (0512) 37-48-28, e-mail: [email protected].

До участі в конкурсі можуть бути представлені кілька видань, але не більше трьох у кожній номінації. До кожної конкурсної книги додається заявка, оформлена за встановленим зразком. З Положенням  про щорічний обласний конкурс «Краща Миколаївська книга» можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Миколаївської облдержадміністрації (http://www.mk.gov.ua/ua/oda/order/?doc_id=15482).

Книги, подані на конкурс, оплаті та поверненню не підлягають, вони залишаються в управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації з метою використання на міжнародних, всеукраїнських та регіональних виставках та заходах. Перелік поданих для участі в конкурсі видань оприлюднюється на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Стратегічна онлайн-сесія "Якість освіти - спільна відповідальність"

Сьогодні, 12 січня, за участі керівників органів управління освітою територіальних громад Миколаївської області, представників департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбулась стратегічна онлайн-сесія «Якість освіти – спільна відповідальність». Організатори онлайн-сесії – Державна служба якості освіти України та управління Державної служби якості освіти у Миколаївській […]