Етюд п’ятий – Дмитро Савелюк

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 4 Second

Арт пленер “Гармонія води степу та духовності”

Мистецтво – це про щось нове, про крок із зони комфорту, на сходинку вище. Закінчився художній пленер “Гармонія води, степу та духовності” в с.Пелагіївка, Новобузького району. Ця подія, і будемо чесними перед собою, об’єднала на нікому невідомому Новобузькому краю (в маштабах України) людей родом з Криму, Хотина з Тернополя, Одеси, Миколаєва і звичайно Нового Бугу.

Люди не побоялися і приїхали десь аж сюди, до нас, де відкрили, до свого великого подиву, не голий степ з палючим сонцем а різноманітний, живописний, цікавий край.Своїми роботами створилили прецедент для більшості, хотілося б так думати, обивателів (що слідкували в соцмережах) для роздумів різного рівня – від “що це за мазня, і я так зможу?” до “чому місто не напряглося провести попленерну виставку для новобужан?”

В групі, по одному етюду написали дві новобужанки котрі вперше працювали олійними фарбами, ще й з натури. Нічні дискуси, іноді лекції, бесіди біля вогнища, що надихають та заряджають.

Колоборація всіх цих речей робить людину глибшою, а новобужжя (мені як вихідцю із НБ – особливо приємно) маркує на мапі України. Щира подяка від всієї групи ( Владимир Кабаченко, Александр Бибик, Дмитро Крик, Nicolay Plekhov , Дмитро Коваль, Геннадий Пономарь, Микола Пазізін.) спонсору та співорганізатору Олександр Бондар, ідейнику та організатору Владимир Галущенко, інформаційна підтримка Юрій Черемис !!!

Дмитро Савелюк 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Етюд шостий - Микола Пазізін

ПАЗІЗІН  МИКОЛА ІВАНОВИЧ (24.05.1949) — УКРАЇНСЬКИЙ ХУДОЖНИК, ЖИВОПИСЕЦЬ, ГРАФІК, ЧЛЕН НСХУ (1984). СТИПЕНДІАТ ФУНДАЦІЇ «JANINEUM»: КРАКІВ (1992, ПОЛЬЩА), ВІДЕНЬ (1997, 1998, 2005, АВСТРІЯ). ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ (2013). ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ КУЛЬТУРИ ПОЛЬЩІ (2010). Народився 24 травня 1949 року в м. Елісті (Республіка Калмикія, РФ). Закінчив художньо- графічний факультет Кубанського державного університету (м. Краснодар, РФ). […]