Етюд перший – Микола Плехов

Юрий

Микола Плехов – художник

0 0
Read Time48 Second

Арт пленер “Гармонія води степу та духовності”

 Почесно приймати, бути епіцентром значної мистецької події, Без перебільшень, на території Миколаївського області, а саме у с.Пелагіївка, Новобузького району.

Десять днів, визнанні художники із різних територій України, будуть відкривати для себе та передавати на полотно красу нашого рідного краю. А потім, виставки та інші промо дії. Буде цікаво і пізнавально. Любимо, бережемо і не забуваємо, голосно говорити; “ми живемо на найкращій території”!

Олександр Бондар 

Федор Левченко

24/08/2020 року  · Сьогодні був 10, останній день пленеру професійних художників в селі Пелагеївка (Новобугський район). Написано майже 100 картин з красивими місцями Пелагеївки та регіонального ландшафтного парку Приінгульський. Про сам захід напишу окремо…. А сьогодні виклам фото з одним із учасників пленеру, моїм земляком з Тернополя, Миколою Пазізіним.Член Національної спілки художників України з 1984 року, заслужений художник України, майже 100 виставок за рубежем…… Ще й майстерня митця знаходиться в декількох сотнях метрів від мого дому в Тернополі.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Відання с засідання комісії Новобузької міської ради. Про статути шкіл

На комісії розглянули статут школи. Міський голова депутатам на розгляд намагалися дати статути і потом внести в зміни в прийняті статути. Депутати настояли провести засідання на якому ознайомилися с запропонованими змінами. 1, 7, 10 школи втратили фінансову незалежність від власника. Тепер вони будуть в загальному балансі відділу освіти Новобузької міської […]