До нас несеться циклон! Дощ, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця, сильний, до штормового, північно-східний вітер.

Юрий

Ускладнення погодної ситуації

0 0
Read Time1 Minute, 25 Second

До нас несеться циклон!Вже найближчої ночі цей південний циклон суттєво ускладнить погоду у південній частині України – дощ, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця, сильний, до штормового, північно-східний вітер.

Карта 1.Протягом доби 13-го січня складні погодні умови поступово охоплять нашу південно-східну частину, Схід України, а також Полтавщину, Сумщину, Дніпропетровщину, східні райони Кіровоградської та Черкаської областей.

Вдень 13-го січня на Одещині ситуація втихомириться. Карта 2.Сніг випадатиме завтра також у західних областях України, “хвости” атмосферних фронтів іншого циклону, північного, посіватимуть снігом та ліпитимуть часом мокрим снігом. Бо в західній частині поки що температура повітря вдень навіть перевищуватиме нуль градусів.

В Україні найближчої ночі очікується -2-7 градусів, завтра вдень 0-4 градуси морозу, на Півдні та Заході близько нуляПовітряна маса арктичного походження почне запливати в Україну з 14-го січня, розпочне з північних областей.

Що в Києві?Столиця завтра опиняється в паузі між двома потужними атмосферними циклонами, серед поля підвищеного атмосферного тиску. Тому суттєвих опадів не передбачається. Проте якщо “хвіст” атмосферного фронту все ж черкне – то й столиці підсипле снігу. Вночі у Києві очікується -2-4 градуси, вдень близько 1-го морозу.Похолодання почне в Київ заходити з 14-го січня, пік морозів припаде на 15-19 січня. Передбачається у нічні години до -15-19 градусів.

Ще раз нагадую! Завтра, 13-го січня складні погодні умови – сніг, мокрий сніг, часом дощ, налипання мокрого снігу, хуртовини, ожеледь, ожеледиця, сильний вітер – передбачаються на Півдні, Сході України, а також на Полтавщині, Сумщині, Дніпропетровщині, у східних районах Кіровоградської та Черкаської областей.

Перевірте перед негодою стан вашого автомобіля, подбайте про відповідний одяг, особливо, взуття, більш уважно до здоров’я – суттєва зміна погоди часто виявляється некомфортною для метеопатів.Починаємо занурюватися у справжню зиму!

Наталка Діденко

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Розпочато прийом заявок для участі в щорічному обласному конкурсі «Краща Миколаївська книга»

Програми підтримки вітчизняного книговидання,