Відбулася 13 сесія Новобузької міської ради 7 скликання

Юрий

Відео. Комісія та сесія Новобузької міської рад

0 0
Read Time1 Minute, 33 Second

Перед засіданням планувалося провести засідання всіх комісій Новобузької міської ради, але кворум був лише у бюджетної комісії

порядок денний :

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 06 березня 2018 р. № 333 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Новий Буг на 2018-2020 роки»

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22 грудня 2017 р.

№ 320 «Про затвердження міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Новобузької міської територіальної громади  на 2018-2020 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 № 67 «Про міський бюджет  Новобузької міської ради на 2020 рік»

Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради юридичної особи – комунального некомерційного підприємства «Новобузька центральна районна лікарня» Новобузької районної ради Миколаївської області.

Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради юридичної особи – комунального некомерційного підприємства «Новобузький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Новобузької районної ради Миколаївської області

Про затвердження  актів  з прийому – передачі до комунальної власності  Новобузької міської ради  майнового  комплексу  комунального закладу

« Новобузька  централізована бібліотечна система» із спільної власності  територіальних громад  сіл,  селищ, міст Новобузького району

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 14.07.2020р.№155 « Про створення сектору культури та туризму  Новобузької міської ради Миколаївської області»

Про прийняття безоплатно майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради.

Після засідання комісії провели засідання сесії.
Всі питання винесені на сесію розглянули. Додатково вирішили написати звернення до Новобузької районної ради з приводу передачі Новобузьких водомереж.

Голова міської ради Лагодієнко Максим Олександрович оголосив що перше засідання депутатів нового 8 скликання відбудеться 27 листопада 2020 року.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

На виборах до Миколаївської облради найбільше мандатів отримав місцевий осередок партії «ОПЗЖ»

Із осередків 12 політичних партій, які висунули своїх кандидатів у депутати обласної ради, 5-відсотковий бар’єр подолала половина. Найбільше мандатів отримав місцевий осередок партії «Опозиційна платформа-За життя», найменше – «За майбутнє». Варто зауважити, що засідання Миколаївської обласної територіальної виборчої комісії, на якому повинні були оголосити результати виборів до обласної ради, безперервно […]