Олександр Стадник: Заклади охорони здоров’я та служби повністю готові до реагування на факт виявлення людини з можливими ознаками захворювання, спричиненого коронавірусом

Юрий
0 0
Read Time34 Second
Олександр Стаднік

Сьогодні провів відеоселекторну нараду з керівниками районів, міст, об’єднаних територіальних громад з питань вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу СОVID-19.

Повідомляю, що наразі вживаються всі необхідні протиепідемічні заходи, відносно запобігання та мінімізації ризиків розповсюдження вірусу. Заклади охорони здоров’я та служби повністю готові до реагування на факт виявлення людини з можливими ознаками захворювання, спричиненого коронавірусом.

Заслухав окремих представників районів і поставив задачу максимально мобілізувати всі сили і засоби щодо недопущення поширення вірусу.

Додам, що на сьогоднішній день в області випадків зараження не зафіксовано.

Закликаю усіх зберігати спокій, дотримуватися карантинних заходів, уникати великого скупчення людей, при потребі – самоізолюватися, не бути байдужими та дбати про похилих людей .

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Здійснюють ремонтні роботи з поточного середнього ремонту на окремих ділянках автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт