Сенчина Галина публічно звернулася до депутаів міської ради на сесії Новобузької районної ради

Яна Хижняк

Депутат Новобузької районної ради Сенчина Галина Миколаївна публічно звернулася від себе особисто і від імені депутатів що підтримують цю позицію до депутатів міської ради

1 0
Read Time1 Minute, 0 Second

Сьогодні, 17.07.2020р на сесії Новобузької районної ради, депутат Новобузької районної ради Сенчина Галина Миколаївна публічно звернулася від себе особисто і від імені депутатів що підтримують цю позицію до депутатів міської ради:

“Час виборів вже призначений. Багато хто з вас, буде балатуватися у депутати, тож згадайте що ви обіцали і будете обіцяти своїм виборцям! І не намагайтеся їх обманути, бо вже на цей раз мабудь не вийде!”

Міський голова Максим Лагодієнко та його представники не були присутні на сессії.

“Послухавши сесію міської ради, побачивши дії деяких депутатів і відсутність міського голови в залі, я зрозуміла що децентралізація по-Новобузькі це саправжня гра. Гра навіть не політичних структур, а деяких груп за інтересами і це дуже сумно…”

На сесії мова йшла про передачу підприємств та об’єктів які знаходилися у власності Новобузької районної ради. До Власності теротеріальних громад за місцем розташування.

“Найбільша проблема в нас із Новобузькою міською ОТГ. Вони перелічили всі заклади, і ниби-то все зрозуміло. По закону заклади мають передаватися з усіма працівниками і юридчними документати. Але Новобузька міська рада(чи то одна особа, чи то група осіб яким дали наказ) починає збирати якісь комісії, давати задній хід, тягнути час і недотримувати слова”

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Україна з новим адмінтерустроєм: парламент створив 136 нових районів та ліквідував 490 старих

Згідно з документом, тепер в Україні 136 районів. Старі 490 районів парламент ліквідував.