Новобузький педколедж. Удосконалення професійної майстерності викладачів

Юрий

Розвиток у студентів інтересу до обраної професії, активізація їх творчих та професійних здібностей, залучення студентів до позааудиторної роботи, формувати професійну компетентність випускника коледжу, конкурентоспроможного фахівця освітньої галузі.

0 0
Read Time53 Second

У вересні 2019 року комісія дошкільних дисциплін проводила предметний тиждень спеціальності Дошкільна освіта.
ЗАВДАННЯ: удосконалення професійної майстерності викладачів через участь в організації та проведенні визначних та позаурочних заходів, використання різноманітних форм і методів роботи для розкриття творчого потенціалу студентів і викладачів. Розвиток у студентів інтересу до обраної професії, активізація їх творчих та професійних здібностей, залучення студентів до позааудиторної роботи, формувати професійну компетентність випускника коледжу, конкурентоспроможного фахівця освітньої галузі. 
В межах тижня було організовано та проведено ряд цікавих заходів.
Методичний семінар-практикум. «Скринька інноваційних технологій». Підготували та провели викладачі Кучерявенко Л.М., Павленко І.В. 


Волонтерська акція «Подаруй дитині радість». (Проведення лялькової вистави в реабілітаційному центрі з відеозвітом). Інклюзивна освіта: «Особливим дітям – особлива увага».
Керівник: Гресь О.А., учасники студенти 22-а групи.
Викладачі Скорина О.В, Ольховська Н.А. разом з студентами 21-а і 22-а та 24-і групи провели тренінг «Гра по-новому, навчати по-іншому в дошкільному освітньому просторі з ЛЕГО-конструюванням»
Викладачі Вишкова В.М., Скорина О.В., провели психолого-педагогічний семінар «Сучасний освітній простір в ЗДО: проблеми і знахідки».

Новобузький Педколедж 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Молодіжна рада Баштанської ОТГ провела акцію «Секретний агент»

У 2020 році секретні агенти промоніторять діяльність депутатів міської ради та надання інших послуг у громаді