Пошуки сімейного щастя

Юрий
0 0
Read Time42 Second

 В рамках атестаційного тижня вчитель зарубіжної літератури Попова Т.Л. провела відкритий урок-дослідження 25.02.2021р в 10 класі по темі «Пошуки сімейного щастя (за романом Л. М. Толстого «Анна Кареніна»)».

На початку уроку учнів і усіх присутніх переніс в епоху ХІХ століття вальс Е. Дога із кінофільму «Мій ніжний і ласкавий звір» у виконанні учениці цього класу Удовицької Анастасії. Учні класу виконували цікаві завдання, інтерактивні вправи, які допомогли їм визначити моделі щасливих і нещасливих сімей в романі та зробити висновки, що родинне щастя можливе лише там, де між членами сім’ї є не тільки взаємне кохання, але вони пов’язані духовно і складають єдине ціле.

Закінчився цей чудовий, сучасний, змістовний урок танцем у виконанні Удовицької Анастасії та Войтюк Єлизавети під пісню «Эти роли не для нас» та відеоролик за романом Л.Толстого «Анна Кареніна».

Nataliya Matiushina

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В Миколаєві відбулися змагання з кікбоксингу за версією фул-контакт лоу-кік на якому були представленні спортсмени Нового Бугу

27.02.21. В м.Миколаєві відбулися змагання з кікбоксингу за версією фул-контакт лоу-кік. Троє спортсменів мого клубу карате та кікбоксингу “Самата” взяли участь в ньому. Результати такі: Трифанов Іван 2-місце, Шимченко Максим 1-місце, Савченко Владислав (с. Софіївка) 1-місце. Спортсмени виклались на всі сто, за що я їм вдячний. Велика подяка батькам за […]