Тиждень фізкультури та спорту в Новобузькій ЗОШ №7

Юрий

ротягом тижня у початкових класах між паралелями були проведені спортивні змагання: «Веселі старти», «Козацькі розваги»

0 0
Read Time42 Second

З 07.09.2020 р. по 11.09.2020 р. в школі був проведений Тиждень фізкультури та спорту. Розпочався він традиційною загальношкільною лінійкою. Протягом тижня у початкових класах між паралелями були проведені спортивні змагання: «Веселі старти», «Козацькі розваги».

Серед учнів середньої ланки-змагання з футболу. Учні 9-11класів показали свою силу у змаганнях з армрестлінгу.

З нагоди відзначення в країні Дня фізичної культури і спорту, інспектором ювенальної превенції Новобузького відділу поліції ст. лейтенантом Олександром Бузарем, 09.09.2020 р. було організовано та проведено оздоровчо-профілактичний захід “Зарядка з поліцейським” ( учні 6-го класу).

До учнів 5-х класів під час уроків фізкультури завітав у гості тренер з баскетболу МДЮСШ Гетьманенко В.І. розповів про спортивну секцію з баскетболу та запросив на тренування хлопців та дівчаток. Діти з великим задоволенням приймали активну участь в цих заходах.

Перемогла сила і дружба!!!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.