Софіївський гранітний кар’єр прийняв участь у будівництві дитячого майданчика

ТУТ.ІНФО

Допомога по зведенню дитячого майданчика у Новому Бузі

0 0
Read Time33 Second

Шевченко Олексій Володимирович відкликнувся на ініціативу жителів Нового Бугу з будівництву дитячого майданчика по вулиці Крижанівського.Олексій Володимирович надав транспорт За допомогою якого вивезено близько 700 кубічних метрів сміття з прилеглої території. Спеціальна техніка вирівняла поверхню майданчику.

За кошти надані Шевченком Олексієм Володимировичем було придбано фарбу якою мешканці пофарбували автомобільні покришки встановлені на майданчику. Мешканці також попросили надати допомогу металоконструкціями які будуть використанні для встановлення освітлення та спортивних знарядь.

Підприємство Софіївський гранітний кар’єр та Шевченко Олексій Володимирович вже не вперше надає допомогу громадам. На прохання громад було надано пісок та щебінь для благоустрою територій та дитячих майданчиків, транспорт та навантажувач для вивезення сміття.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

На Дніпропетровщині капітально ремонтують 14,5 км траси Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв

Дорожники одночасно працюють на різних ділянках дороги. Вони знімають старе покриття та улаштовують вирівнювальний шар із чорного щебеню та асфальтобетону