Сучасне обладнання для Баштанської лікарні

30 червня міський голова Іван Рубський разом з депутатами міської ради: Володимиром Онищуком, Віталієм Грицюком та Петром Жигалкіним, відвідали Багатопрофільну лікарню.

0 1
Read Time3 Minute, 45 Second

30 червня міський голова Іван Рубський разом з депутатами міської ради: Володимиром Онищуком, Віталієм Грицюком та Петром Жигалкіним, відвідали Багатопрофільну лікарню, щоб разом з лікарями розділити приємну новину: придбання за кошти міського бюджету нового сучасного апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ, вартістю 665 200 грн) та устаткування для операційного блоку у складі відеогастроскопа + відеоколоноскопа (2 049 770 грн) та відеоцистоскопа (247 500 грн).

Директор КНП «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» Алла Барсегян від імені колективу лікарні і від себе особисто подякувала керівництву Баштанської міської ради та депутатському корпусу міської ради, які систематично підтримують лікарню протягом останніх п’яти років та висловила сподівання на подальшу співпрацю.

Як розповіла директор закладу Алла Барсегян, Баштанська лікарня завдяки планомірній роботі та систематичній фінансовій підтримці всіх гілок влади змогла придбати 13 пакетів медичних послуг із 28 можливих, які гарантуються населенню та оплачуються з державного бюджету на основі єдиних національних тарифів. Завдяки цьому лікарня стала Багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування другого рівня. Сучасне обладнання та чотири молоді кваліфіковані лікарі-хірурги відтепер зможуть надавати якісні медичні послуги, створюючи конкуренцію обласним лікарям. І вже є результати: лікарня заробила 314 тисяч гривень на наданні послуг населенню, які оплатила Національна служба здоров’я України.

«Ні для кого не секрет, що технології йдуть вперед і без сучасного високоточного обладнання надання якісних медичних послуг сьогодні не можливе. Завдяки відеогастроскоп й відеоколоноскопу наші лікарі зможуть проводити діагностичні дослідження слизової оболонки 12-палої кишки, шлунка і стравоходу. Крім цього, дані ендоскопічні прилади дають можливість здійснювати різні терапевтичні маніпуляції, метою яких є лікування хвороб шлунково-кишкового тракту. Відеоцистоскоп є дуже зручним для проведення лікувальних процедур. Під час обстеження тонка гнучка трубка приладу з камерою на кінці дозволяє оцінити стан уретри і сечового міхура пацієнта та призначити ефективне лікування. Щодо апарату ШВЛ, то це шанс врятувати життя не одному пацієнту,» – розповіла, дякуючи гостям, медичний директор Рита Артеменко.

Ще однією визначною подією стало вручення ордеру на житло лікарю-хірургу Віктору Бричуку, який йому вручив міський голова Іван Рубський.

«Щоб там хто не говорив, звинувачуючи в бездіяльності й обливаючи брудом міську владу й наш депутатський корпус, ми продовжуємо робити все, щоб наша лікарня стала сучасним медичним закладом, який би надавав якісні медичні послуги не лише жителям нашої об’єднаної громади, а й всього району. Лише в цьому році з міського бюджету виділено близько 4,5 млн грн на придбання обладнання для нашої лікарні, що призвело до ряду проблем у фінансуванні ремонту доріг, благоустрою й т.д. Ми розуміємо, що всі ці переписки в Інтернеті − передвиборні маніпуляції, і віримо, що наших жителів не вдасться ввести в оману. Люди восени під час виборів до місцевих рад самі вирішать, кому довірити майбутнє громади».

Депутат міської ради Віталій Грицюк відзначив професіоналізм наших лікарів і подякував їм за їхню нелегку працю. А також наголосив на планомірній роботі депутатського корпусу і міської ради щодо покращення матеріально-технічного забезпечення нашої лікарні протягом п’яти років. Крім цього, висловив сподівання, що й наступне скликання депутатів продовжить розпочату ними роботу. Адже проблем ще дуже багато. І нам є куди ще рости, позаяк на сьогодні придбали лише 13 пакетів медичних послуг із 28 можливих.

Його підтримав депутат Володимир Онищук, який також відзначив великий вклад у розвиток нашої лікарні колишнього народного депутата Андрія Вадатурського, завдяки підтримки якого створено відділення невідкладних станів та ряд інших проектів. А також Володимир Іванович згадав слова літнього лікаря, коли він був у Польщі і запитав його: «У чому суть усіх наших негараздів, він тоді відповів: «Ви не любите свою державу».

«Тому нам треба полюбити свою державу і працювати, щоб зробити її дійсно європейською країною. Попри те, що сьогодні у складі міського депутатського корпусу 8 політичних партій, нам вдавалося знаходити компроміс і приймати виважені рішення на користь громади, щоб там хто не говорив. Ми завжди йшли на зустріч медицині. Поряд з цим велику увагу приділяли й закладам освіти та культури. У нас немає жодного не відремонтованого дошкільного закладу. І навіть сьогодні, при проблемах з бюджетом, пов’язаних з наданням пільг під час карантину крупним підприємствам та аптекам, ми виділяємо кошти на Новоіванівський дитсадок для завершення ремонтних робіт», – наголосив Володимир Онищук. – «Вірю, що все стане на свої місця. Бюджет не падає з неба, це податки, які ми сплачуємо. Ось коли всі добросовісно будуть сплачувати податки, тоді буде й бюджет. А наш завдання депутатського корпусу – розподілити його так, щоб всім було добре».

На завершення зустрічі міський голова й депутати побажали лікарям розуміючих і вдячних пацієнтів, високих досягнень, великих успіхів у діяльності, безумовної поваги, особистого благополуччя, величезного щастя, міцного здоров’я та запевнили, що й надалі робитимуть все можливе для створення належних умов для праці медичних працівників.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

На території Казанки для слухачів "Університет третього віку" проводять лікувальну гімнастику

Спорт для літніх людей має дивовижні властивості – зміцнює здоров’я, характер, розвиває спритність, координацію, витривалість.