Як і коли будуть реорганізовані райони?

Юрий

Рішення про ліквідацію і створення нових районів Верховна Рада має прийняти до кінця цієї сесії – до 17 липня

0 0
Read Time52 Second

Рішення про ліквідацію і створення нових районів Верховна Рада має прийняти до кінця цієї сесії – до 17 липня, щоб Центральна виборча комісія мала час призначити вибори на новій територіальній основі. Тобто юридично нові райони, як адмінтеродиниці, утворюються з моменту набуття чинності відповідної постанови. Реорганізація буде стосуватися системи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади (РДА, територіальних органів та підрозділів ЦОВВ, яка буде відбуватися поетапно. Так, теперішні районні ради рипинять свої повноваження з обранням районних рад в новоутворених районах ще в 2020 році.

Що ж до райдержадміністрацій, то вони діють без змін до кінця 2020 року, а з 01 січня 2021 року має розпочатися процес утворення райдержадміністрацій в новоутворених районах. Рішення про
утворення нових та ліквідації (реорганізації) інших державних територіальних органів влади буде відбуватися з ініціативи відповідних ЦОВВ за рішенням Уряду

Які органи місцевого самоврядування будуть обиратися місцевих виборах у 2020році?

На на чергових місцевих виборах будуть обиратися сільські, селищні, міські голови та депутати сільських, селищних, міських рад, а також депутати районних та обласних рад.

Мінрегіон спільно з ОДА посилить комунікацію з громадськістю щодо децентралізації

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Оперативна інформація щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’яу Миколаївській області станом на 26.06.2020 р.

Станом на 10.00 26 червня в Миколаївській області виявлено 8 нових випадків COVID-19.