І словом, і ділом ))) до Дня Південного Бугу

Юрий

До дня Південого Бугу

0 0
Read Time47 Second

22 травня відбулася практична акція з наведення ладу на ділянках узбережжя Софіївського водосховища, регіонального ландшафтного парку “Приінгульський”, що найбільше відвідуються любителями відпочинку вихідного дня.

Акція приурочена до дня Південного Бугу, який відзначається саме 22 травня.

Акція спільна. Цього року окрім традиційних учасників – працівників регіонального ландшафтного парку “Приінгульський”, Новобузького міжрайонного управління водного господарства, до акції долучилися небайдужі місцеві жителі Новобужжя, які знайшли час та можливість, за що ми щиро вдячні, Марія Крушинська, Антоніна Богуславська, Володимир Блащинський, Олена Касіч, Леся Карабуза, Галина Воротинцева, Ірина Голотюк, Віта Кручена та інші, прізвищ багато (вибачте, якщо саме Ваше не назвали). Вдячні спонсорам Коренді Вадиму Анатолійовичу та Коренді Анатолію Олександровичу (ПП “Люкс-Ойл”), які надали транспорт.

Учасники акції (які, варто пам’ятати, не є спеціалізованою комунальною службою зі збору та вивезення сміття) своїм прикладом показують іншим, що на природі не варто смітити. Банальна фраза, але “чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”.

Фото В. Генчев, О. Шепель, І. Майнінгер.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

45 сесія Новобузької районної ради

Спроба обрати заступника голови Новобузької районної ради.