Прокуратура вимагає повернути психоневрологічному інтернату земельну ділянку вартістю майже 7 млн. грн.

Юрий

Підставою для заявлення прокурором вказаного позову стало укладення відповідачами удаваного договору про спільну діяльність, яким приховано договір про оренду землі

0 0
Read Time43 Second

Заступник керівника Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області звернувся до Господарського суду області з позовною заявою до Баратівського психоневрологічного інтернату та одного з приватних підприємств Новобузького району про визнання недійсним договору про спільну діяльність та повернення у розпорядження держави, з правом постійного користування інтернатним закладом, земельної ділянки площею 247 га вартістю майже 7 млн.грн.
Підставою для заявлення прокурором вказаного позову стало укладення відповідачами удаваного договору про спільну діяльність, яким приховано договір про оренду землі. Фактично, приватному підприємству передавалась в оренду земля для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою отримання прибутку.
Незаконна передача земель державної форми власності в оренду сприяє тінізації аграрного сектору економіки та завдає істотної шкоди інтересам держави у сфері ефективного використання земельних ресурсів.
Це вже не перший випадок, коли державні та комунальні заклади поза межами повноважень, фактично надають суб’єктам господарювання землі в оренду, приховуючи це під різного роду правочини.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Будемо раді будь-якій допомозі!!!!!

Марія Крушинська А у нас, в місті Новий Буг на майданчику, уже 2-а лавка встановлена!!!Дякую за допомогу Прокіпцю Олександру, Богуславській Антоніні, Москальчук Юрію, Конохову Денису!!! Та всім хто допоміг фінансово!!!Далі буде!!!! Хто ще з нами???Будемо раді будь-якій допомогі!!!!! Переклад напису на лавці такий: ” ЛІКАР ЗАСПОКОЮЄ, ПРИРОДА ЗЦІЛЮЄ! ДАВАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ […]

Вам Може Сподобатися