Прокуратура вимагає повернути психоневрологічному інтернату земельну ділянку вартістю майже 7 млн. грн.

Підставою для заявлення прокурором вказаного позову стало укладення відповідачами удаваного договору про спільну діяльність, яким приховано договір про оренду землі

Read Time43 Second

Заступник керівника Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області звернувся до Господарського суду області з позовною заявою до Баратівського психоневрологічного інтернату та одного з приватних підприємств Новобузького району про визнання недійсним договору про спільну діяльність та повернення у розпорядження держави, з правом постійного користування інтернатним закладом, земельної ділянки площею 247 га вартістю майже 7 млн.грн.
Підставою для заявлення прокурором вказаного позову стало укладення відповідачами удаваного договору про спільну діяльність, яким приховано договір про оренду землі. Фактично, приватному підприємству передавалась в оренду земля для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою отримання прибутку.
Незаконна передача земель державної форми власності в оренду сприяє тінізації аграрного сектору економіки та завдає істотної шкоди інтересам держави у сфері ефективного використання земельних ресурсів.
Це вже не перший випадок, коли державні та комунальні заклади поза межами повноважень, фактично надають суб’єктам господарювання землі в оренду, приховуючи це під різного роду правочини.

0 0

Залишити відповідь

Next Post

Будемо раді будь-якій допомозі!!!!!

Марія Крушинська А у нас, в місті Новий Буг на майданчику, уже 2-а лавка встановлена!!!Дякую за допомогу Прокіпцю Олександру, Богуславській Антоніні, Москальчук Юрію, Конохову Денису!!! Та всім хто допоміг фінансово!!!Далі буде!!!! Хто ще з нами???Будемо раді будь-якій допомогі!!!!! Переклад напису на лавці такий: ” ЛІКАР ЗАСПОКОЮЄ, ПРИРОДА ЗЦІЛЮЄ! ДАВАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ […]

Вам Може Сподобатися