Новобузький район відзначили у краєзнавчо-природничому конкурсі «Краю мій рідний»

Юрий
0 0
Read Time28 Second
РЛП “Приінгульський”

🥇 Вітаємо Качуріну Ніну Сергіївну, керівника гуртків еколого-натуралістичного напрямку ЦПРДЮ, сел. Щасливе, Новобузький район за відзнаку участі у краєзнавчо-природничому конкурсі «Краю мій рідний». Тема 2020 року – «Найстаріші дерева».

Об’єкт дослідження – одне з трьох вікових дерев (тополя чорна, осокор), які ростуть у парку біля так званої садиби Тропіних, що нині є адміністративним приміщенням РЛП “Приінгульський” та місцем, де створюється еколого-освітній центр.

Це дерево є улюбленим місцем фотографування як дорослих, так і дітей.

Вітаємо Ніну Сергіївну та після закінчення карантину чекаємо бажаючих на фотосесію біля дерева на приінгульських краєвидах.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню неповнолітніх дітей

Александр Бузарь З метою запобігання дитячій бездоглядності та порушень прав дітей служба у справах дітей Новобузької райдержадміністрації спільно з працівниками ювенальної превенції Новобузького відділу поліції ГУНП в Миколаївській області провела профілактичний рейд в с.Станційне та в м. Новий Буг. Мета проведення даного заходу – здійснення контролю за батьками, які неналежним […]