Учні Новобузької ЗОШ № 4 стали учасниками професіографічної екскурсії

Ирина

ТОВ “Софія-Граніт” у Миколаївській області представляє роботу добувної промисловості, продукція якого така необхідна для сфери будівництва.

0 0
Read Time1 Minute, 32 Second

Сьогодні, в рамках профорієнтаційної акції «Палітра професій» та профорієнтаційного проекту «Професійний мікс», учні Новобузької ЗОШ № 4 І – ІІ ступенів стали учасниками професіографічної екскурсії до товариства з обмеженою відповідальністю “Софія – Граніт”, яке працює на території Новобузького району (с. Софіївка). ТОВ “Софія-Граніт” у Миколаївській області представляє роботу добувної промисловості, продукція якого така необхідна для сфери будівництва.
З роботою підприємства учнівську молодь ознайомили керуюча роботою асфальтного заводу Олена Терещенко та інженер з охорони праці Оксана Кургузова. «На нашому підприємстві виокремлюються такі напрямки роботи як видобування породи та її переробка, виробництво асфальту та бетону з видобутого матеріалу, проведення аналізу виготовленого асфальту та бетону в лабораторії, ремонт доріг з виготовленого підприємством матеріалу та обслуговування діяльності кар’єру. Для забезпечення безперебійної роботи підприємства нам необхідні працівники за такими професіями як: машиніст навантажувача, електрик, електрослюсар, машиніст катку, машиніст асфальтоукладника, дробильник, водій автотранспортних засобів, апаратник асфальтобетонного заводу та інші фахівці за потребою, в залежності від виконання робіт. Навчання фахівців вузького спрямування відбувається за рахунок підприємства в Кременчузі, Первомайську та безпосередньо на підприємстві» – зазначила Олена Терещенко.
Учні ознайомились із результатами роботи дробильника – спостерігали за роботою дробильно-сортувальної установки. Дізнались про етапи виробництва асфальту: просіювання компонентів майбутньої суміші, подрібнення в дробильних установках, подання в сушильний барабан, відправлення в міксер, додавання бітуму. «Щоб йти в ногу з часом, ми використовуємо високоякісну техніку і технології – в подальшому – це використання досвіду та технологічних розробок Німеччини» – поінформувала учнівську молодь Оксана Кургузова.
Аналіз якості виготовленої продукції відбувається в лабораторії. «Лаборант на щебкар’єрі – це ще одна актуальна і перспективна професія за якою б ми рекомендували учнівській молоді навчатись і працювати. Лаборант виконує за затвердженими методиками аналізи, випробування, виміри сировини, проводить відбір проб за схемами технологічного процесу діючого виробництва» – звернула увагу школярів Олена Терещенко. Україна має високий потенціал з виробництва та експорту щебеню – а це робочі місця» – навчайтесь і працюйте в Україні – констатувала Оксана Кургузова.

Новобузька районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Басейн у Баштанці

На початку жовтня підписали Меморандум, яким закрили всі суперечки та дали можливість продовжувати роботу.