Комунальники міської ради продовжують боротись зі стихійними смітниками

Юрий
0 0
Read Time29 Second

В кожному мікрорайоні Новобузької громади є безліч місць де «процвітають» стихійні смітники. «Дбайливими» руками їх створюють і окремі жителі села Станційне ,зносячи непотріб, викидаючи пакунки, гілки та інше сміття у непризначені для цього місця.
«Скільки такі смітники не вигрібай та не вичищай, люди все одно несуть туди відходи та непотрібні речі», – бідкаються комунальники.
Впродовж тижня , працівники КП «Добробут» проводили прибирання від сміття по місту Новий Буг та у селі Станційне. Комунальники вкотре прибрали несанкціоноване сміттєзвалище

За матеріалами міської ради

Від редакції: Якщо Вам стало відомо про стихійне звалище зверніться до Міської ради або до вашого депутата.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Олександр Стаднік: Шановна громадо, прошу не плутати надзвичайну ситуацію з надзвичайним станом, який вводить виключно Верховна Рада України.

Серед основних прийнятих рішень: 🔹 перевести служби цивільного захисту у режим діяльності в надзвичайній ситуації 🔹 усі карантинні обмеження визначенні нормативно-правовими актами продовжити на 30 днів 🔹 встановити жорсткий контроль за проведенням дезінфекції у приміщеннях всіх об’єктів та транспорту 🔹 забезпечити надання допомоги малозахищеним верствам населення Миколаївської області.