Вчимося бути відповідальним

Ирина

Учасники засідання розгладали проблеми підліткового віку, а саме, спілкування та відповідальність.

0 0
Read Time1 Minute, 2 Second

29 листопада 2019 року відбулося чергове засідання Школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування на базі Новобузького ЦПРДЮ.
Тема заняття: «Вчимося бути відповідальними». Метою засідання було підвищення правової свідомості у підростаючого покоління, формування активної життєвої позиції, ціннісної орієнтації, виховання прагнення до самовдосконалення та саморозвитку особистості. Формат засідання: зустріч за круглим столом з елементами тренінгу.
Учасники засідання розгладали проблеми підліткового віку, а саме, спілкування та відповідальність. Знайомство розпочалось з тренінгової вправи , де учасники називали ім”я і висловлювали свою думку ” Що асоціюється в тебе з поняттям дорослості”.
Більшість дітей назвали, що дорослість – це відповідальність за свої вчинки.
Вирішити в чому полягають проблеми спілкування в підлітковому віці між однолітками, батьками та дорослими допомогла вправа ” В чому проблема, або де зарита палиця розбрату”. Команди дітей вирішували проблеми спілкування з однолітками та дорослими, а команда дорослих називали причини проблемного спілкування з дітьми.
Гостями заходу були: Ірина Лисенко – начальник Новобузького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, провідний спеціаліст цієї ж установи Максим Художник, інспектор ювенальної превенції Новобузького відділу поліції ГУНП Олександр Бузар, Світлана Назарій – методист районного методичного кабінету відділу освіти.
Учасники засідання активно дискутували , аналізували причини злочинності серед неповнолітніх, отримали відповіді на актуальні запитання безпосередньо від осіб, які забезпечують захист прав та інтересів дітей.

Наталия Художник

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

13 тур.Вища лiга."Чемпіонат Миколаївської області по футболу 2019"

13 тур.Вища лiга.”Чемпіонат Миколаївської області по футболу 2019″ відбудеться 03.11.2019р. о 13:00.Стадіон – м.Вознесенськ. “Сокіл-Вознесенськ”-“Новий Буг-Кам’яне”.