У Єланці заарештували майно «підпільного» грального бізнесу

Ирина

У Єланці провели обшуки у приміщенні, де займаються гральним бізнесом. Там зафіксували гральні місця.

0 0
Read Time45 Second

У Єланці провели обшуки у приміщенні, де займаються гральним бізнесом. Там зафіксували гральні місця. Суд надав дозвіл на арешт майна. Про це йдеться в ухвалі Єланецького райсуду.

Досудове розслідування розпочали наприкінці грудня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України («Зайняття гральним бізнесом»).

«Своє клопотання слідчий мотивує тим, що 20 грудня 2019 року до чергової частини Єланецького відділення поліції надійшли матеріали про те, що невстановлені особи займаються гральним бізнесом в тимчасовому приміщенні, яке самовільно розташували поруч з магазином «Авто-тракторо запчастини» за адресою: Миколаївська область смт. Єланець пр. Незалежності, 9-А», — йдеться в ухвалі суду.

24 грудня на підставі ухвали суду там провели обшук. В приміщенні знайшли десять гральних місць: монітори, клавіатури, маніпулятор «миша», системні блоки та з’єднувальні кабелі. Слідчий клопотав, щоб на це майно наклали арешт.

Клопотання поліції про арешт майна в межах досудового розслідування кримінального провадження суд задовольнив.

ЕЛАНЕЦКИЕ НОВОСТИ

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Перші здобутки операції «Акциз-2020»: у Миколаєві припинено незаконну схему реалізації алкогольних напоїв

Алкогольна продукція була невідомого походження та якості, без марок акцизного податку України та ввезена на митну територію України поза митним контролем.