Про посилення заходів запобігання поширенню COVID-19. Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Юрий 2

тимчасово призупинити роботу продуктових ринків незалежно від форми власності та підпорядкування, у тому числі стихійних у невстановлених місцях

1 0
Read Time1 Minute, 48 Second

Сьогодні,23 березня, було проведено позачергове засідання  місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Новобузькій міській раді.

На розгляд членам  комісії з питань ТЕБ та НС  було винесено питання:

1. Про посилення заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2 на території Новобузької міської об’єднаної територіальної громади враховуючи Протокол № 5 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 20.03.2020 року.

Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання:

КОМІСІЯ  ВИРІШИЛА:

1. з 23 березня 2020 року  до особливого розпорядження міського голови тимчасово призупинити роботу продуктових ринків незалежно від форми власності та підпорядкування, у тому числі стихійних у невстановлених місцях.

   Строк: з 23 березня 2020 року на час дії карантинних обмежень

2. з 23 березня 2020 року  до особливого розпорядження міського голови тимчасово призупинити роботу по реалізації свіжого м’яса без заводського пакування незалежно від форми власності та підпорядкування, у тому числі стихійних у невстановлених місцях.

Термін: з 23 березня 2020 року  на час дії карантинних обмежень 

3. Міському голові передбачити субвенцію з міського бюджету районному бюджету на придбання медичного обладнання та захисних костюмів комунальному некомерційному підприємству «Новобузький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Новобузької районної ради кошти в сумі 66 000,00 грн. та комунальному некомерційному підприємству «Новобузька центральна районна лікарня» Новобузької районної ради кошти в сумі 111 000,00 грн.

                                                                  Термін: негайно

4. Рекомендувати міському голові спільно з комунальним підприємством «Новобузької міської ради «Добробут» провести роботу серед підприємств щодо підключення створених на трасі Н-11 блок постів (на в’їзді та виїзді міста Новий Буг) до електричної мережі та забезпечити дані блок пости дровами. Термін : негайно

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Про посилення заходів запобігання поширенню COVID-19. Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Залишити відповідь

Next Post

ПЛР-тести для виявлення коронавірусу будуть доправлені в лабораторії по всій країні до кінця понеділка

Україна забезпечена тестами для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції більш ніж на 10 днів. На поточному тижні відбудеться ще декілька поставок у країну тестів і медичних засобів. Військовий літак Іл-76, який у ніч проти понеділка повернувся з Китаю, доправив в Україну першу партію медичного вантажу. Зокрема, […]