Увага! Новобузький відділ поліції інформує

Юрий 6
4 0
Read Time2 Minute, 8 Second

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 на території нашої держави запроваджені карантинні заходи, які покликані запобігти поширенню небезпечної інфекції COVID-19. На виконання вищевказаної постанови Кабміну введена заборона: залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів, проведення всіх масових заходів за участю понад 10 осіб. Тимчасово припинити свою роботу повинні й заклади громадського харчування, торговельні та заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури.

Аналогічні розпорядження прийнято й органами місцевої влади: міською радою та РДА,

Важливість дотримання та виконання тимчасових обмежень пасажирських перевезень, проведення масових заходів та роботи певних категорій закладів, в першу чергу, повинен усвідомити кожен аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

Той, хто порушує карантинні заходи та своїми протиправними діями наражатиме на небезпеку себе та  інших громадян, відповідатиме за це перед Законом. Адже Верховна Рада України прийняла Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Однією з норм законопроекту про протидію коронавірусу стало введення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил обсервації, а також за умисне зараження коронавірусом СOVID-19.

Зокрема, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених, зокрема, законом “Про захист населення від інфекційних хвороб”, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями означатиме для громадян штраф:

  • у сумі від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. до 34 тис. грн);
  • на посадових осіб – розміром від двох до десяти тисяч НМДГ (від 34 тис. до 170 тис. грн).

Законом вносяться зміни до статті 325 КК України, якими передбачено, що за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, якщо це спричинило або свідомо могло спричинити поширення цих захворювань, передбачений штраф:

  • від тисячі до трьох тисяч НМДГ (від 17 тис. грн до 51 тис. грн);
  • або арешт на строк до 6 місяців;
  • або обмеження волі на строк до 3 років;
  • або позбавлення волі на строк до 3 років;
  • ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, каратимуться позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Поліцейські у межах своїх повноважень перевірятимуть документи громадян, встановлюватимуть маршрути їх слідування та здійснюватимуть контроль за виконанням карантинних обмежень

Звертаємося до громадян із проханням з розумінням поставитися до превентивних заходів, адже вони спрямовані насамперед на забезпечення безпеки. Світовий досвід боротьби із недугою підтверджує, що найкращий спосіб зупинити поширення вірусу – залишатися вдома і виконувати рекомендації лікарів. Тож, шановні громадяни, зберігайте спокій, виконуйте рекомендації лікарів та користуйтеся інформацією про епідеміологічну ситуацію в країні лише з офіційних джерел.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

6 thoughts on “Увага! Новобузький відділ поліції інформує

  1. В данній статті йдeться про інформування торгівeльних закладдів поліцією, щодо тимчасового припинeння роботи. Тогрівeльний заклад Склад Чистоти нe був проінформований відповідно до статті, в той час, як всі інші магазини проінформували і до сих пір. Щодо інформаціі на офіційному сайті міськоі ради, нe у всіх є можливість ввійти на цeй сайт, і працівники бeз затвeрджeнноі постанови продовжуватимуть працювати, аджe такоі постанови в Склад Чистоти нe надходило, і магазин Склад Чистоти досі працює, поки усюди в місті Новий Буг карантин.

  2. А чому “Чайний домик” досі відкритий? Невже вони не наражають на небезпеку своїх кліентів? Після карантину я до них ні ногою. У цих людей тільки одна цінність, і це – гроші!

Залишити відповідь

Next Post

20 березня впродовж 24 годин по всій Україні в рамках проекту "Озеленення України" висадять 1 млн.дерев.

Працівники Кам’янської сільської ради та ПП “Римчук” розпочали цю акцію сьогодні. На дитячому майданчику “Капітошка” посаджено каштани.І це тільки початок….Зробимо наш край краще разом! КАМ’ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА ГРОМАДА